Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

W mieście ruszył kolejny niepubliczny żłobek

  • Dodano: 2017-03-13 09:15

Do grona naszych klientów niedawno dołączył niepubliczny żłobek „Wyspa Malucha”. Działa w Halembie przy ul. Modrzewiowej.

Do żłobka uczęszczać mogą dzieci już od 6 miesiąca życia do 3 lat. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, która zapewni Waszym maluchom odpowiednią opiekę.

Wprowadziliśmy między innymi rzadko spotykane zajęcia z dogoterapii, muzykoterapii,  a nawet języka angielskiego, choć te odbywają się w formie nauki poprzez zabawę. Moje pedagogiczne wykształcenie i zamiłowanie do dzieci zawsze wywoływało marzenia o otwarciu własnego żłobka. Wreszcie się to udało. Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze się wahają, do odwiedzenia nas z dzieckiem. Gwarantuję, że pozostaniecie z nami na dłużej – mówi nam Agnieszka Podsada, założycielka Wyspy Malucha w Halembie.

Żłobek znajduje się w cichej, spokojnej okolicy blisko lasu. Co istotne, pięciodaniowe wyżywienie przygotowane dla najmłodszych dostosowane jest także dla dzieci z alergiami i uczuleniami. Na pobyt dzieci w halembskim żłobku rodzice otrzymują dofinansowanie z programu Maluch, co znacznie pomaga w zaplanowaniu budżetu na opiekę nad dzieckiem.

Żłobek cały czas prowadzi rekrutację i zachęca do przybycia. Więcej informacji o żłobku oraz kontakt znaleźć możecie TUTAJ.

W mieście ruszył kolejny niepubliczny żłobek

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.