Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

W nocy w Wirku doszło do próby gwałtu!

  • Dodano: 2018-10-06 11:00, aktualizacja: 2018-10-08 08:36

W nocy z piątku na sobotę w Wirku w okolicy ul. Katowickiej została napadnięta młoda kobieta. Napastnik próbował ją zgwałcić.

Do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 23:45. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta została napadnięta na ulicy Katowickiej. Napastnik zaciągnął ofiarę pod jedną z bram ogródków działkowych. Jak zeznała kobieta, napastnik dotykał ją w miejscach intymnych i próbował zgwałcić. Do gwałtu jednak nie doszło. Mężczyzna zabrał ofierze telefon komórkowy i dokumenty, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Kobieta po napaści wróciła do domu i opowiedziała wszystko rodzinie. Niestety na komisariat zgłosiła się dopiero, prawie godzinę po zajściu. Policjanci natychmiast zjawili się na miejscu zdarzenia, jednak nie udało im się schwytać sprawcy.

- Apelujemy, aby jak najszybciej zgłaszać takie zajścia na policję. W takich przpadkach czas działa na naszą niekorzyść. Liczy się każda sekunda — mówi st. asp. Arkadiusz Ciozak.

Na podstawie zabezpieczonych na miejscu śladów i zebranych informacji funkcjonariusze będą próbowali ustalić tożsamość napastnika.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.