Wiadomości z Rudy Śląskiej

Weź udział w zabawie „Zakodowany spacer po Rudzie Śląskiej”!

  • Dodano: 2021-11-15 07:15, aktualizacja: 2021-11-15 07:23

Rudzki MOSiR serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w zabawie, polegającej na odnalezieniu 8 kodów QR ukrytych na terenie całego miasta. Pierwszy z nich aktywny jest od dzisiaj! 

Aktywny wypoczynek w mieście

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje konkurs „Zakodowany spacer po Rudzie Śląskiej”. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy odnaleźć 8 kodów QR, rozsianych po całym mieście. Pierwszy z nich, znajdujący się w okolicach Orlika przy ul. Hallera 16, aktywował się w poniedziałek, 15 listopada, i będzie dostępny do 21 listopada. Zabawa potrwa do 6 grudnia, zaś rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 dni później, 9 grudnia. Wygrają pierwsze 3 osoby, które odnajdą wszystkie kody QR i wykonają zadania.

Jak wziąć udział?

Aby dołączyć do zabawy, wystarczy odnaleźć 1 kod QR i postępować zgodnie ze wskazówkami, które pojawią się na ekranie po jego zeskanowaniu. Warto pamiętać, że wzięcie udziału w konkursie wymaga posiadania telefonu z czytnikiem kodów QR, z dostępem do Internetu, możliwością wysyłania SMS-ów oraz robienia zdjęć

REGULAMIN KONKURSU

Atrakcyjne nagrody

Pierwsze 3 osoby, które odnajdą wszystkie kody QR, mogą liczyć na kilka atrakcyjnych nagród. Należą do nich m.in. wstęp na basen kryty w dzielnicy Ruda, trzy razy w tygodniu po godzinie przez cały rok 2022, wstęp na Burloch Arenę (lodowisko w sezonie 2021/2022 + wypożyczenie łyżew/rolek w sezonie letnim) po godzinie przez cały 2022 oraz wstęp na basen letni przy ul. Ratowników przez cały okres jego działania w nadchodzącym roku. Zwycięzcy zostaną o tym powiadomieni poprzez wiadomość SMS, maila lub telefon.

Cel konkursu

Głównym celem zabawy organizowanej przez rudzki MOSiR jest zachęcenie rudzian do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, nawet kiedy na zewnątrz staje się coraz chłodniej. Odnalezienie wszystkich 8 kodów QR będzie wymagało od uczestników odbycia spaceru – nic również nie stoi na przeszkodzie, aby przemieszczać się po mieście na hulajnodze czy na rowerze. Liczy się to, aby spędzać ostatnie dni jesieni na zewnątrz.

Weź udział w zabawie „Zakodowany spacer po Rudzie Śląskiej”!

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Afrodyta

    I teraz ja mam iść z buta na Godule szukać kodu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.