Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wychowanek RTH Zryw Ruda Śląska podpisał trzyletni kontrakt z Cracovią Kraków!

  • Dodano: 2019-07-16 14:15

Igor Augustyniak - wychowanek RTH Zryw Ruda Śląska podpisał trzyletni kontrakt z Cracovią Kraków - obecnym wicemistrzem Polski! Młody zawodnik występuje na pozycji napastnika.

- Nasz niespełna 18-letni wychowanek, podpisał 3-letni kontrakt i wierzymy, że podoła ogromnemu wyzwaniu, które przed nim stoi. W tym miejscu pragniemy podziękować przede wszystkim Igorowi, bo to dzięki Jego pracy, ambicji, systematyczności i talentowi, nasz Klub może dzisiaj podnieść głowę w poczuciu dobrze wykonanej roboty - czytamy na stronie RTH Zryw Ruda Śląska.

Swoją sportową karierę Igor rozpoczął w RTH Zryw Ruda Śląska. Grał także z Polonią Bytom. Warto dodać, że sukces ten młody hokeista osiągnął przede wszystkim dzięki swojej ciężkiej pracy, a także trenerów oraz jego rodziców.

- Dziękujemy także wszystkim trenerom, którzy przyczynili się do rozwoju sportowego naszego wychowanka. Dziękujemy rodzicom, którzy w pełni nam zaufali, nie ingerując w żadnym stopniu w proces szkoleniowy. A pamiętajmy, że wszystko odbywało się w niezwykle trudnych warunkach, czyli przede wszystkim skromnym, bo 3-4-miesięcznym w skali roku dostępem do własnego lodowiska - napisali przedstawiciele RTH Zryw Ruda Śląska.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jo

    Nacisnąłem na plus, a mi się zminusowało. Sorry.

  • Bury

    Brawo.Miło usłyszeć takie wiadomości.Powodzenia!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.