Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyjątkowy Rodzinny Festyn w Miejskim Przedszkolu nr 25 w Rudzie Śląskiej [FOTO]

  • Dodano: 2024-05-27 12:00

W Miejskim Przedszkolu nr 25 zorganizowano wyjątkowy festyn rodzinny z okazji Dnia Matki i Ojca. Wydarzenie, które odbyło się w piątek, stało się nie tylko okazją do podziękowania rodzicom za ich miłość i trud w wychowaniu dzieci, ale również do uczczenia 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Bogaty program artystyczny

Każda grupa przedszkolna zaprezentowała bogaty program artystyczny, który wypełniony był wierszami, piosenkami, tańcami oraz życzeniami dla ukochanych rodziców. Po zakończonej części artystycznej dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki oraz obdarowały ich słodkimi buziakami.

Przez życzenia płynące z małych serc, dzieci wyraziły wdzięczność swoim rodzicom za ich miłość, poświęcenie i codzienny trud włożony w ich wychowanie. Atmosfera tej uroczystości była niezwykle podniosła i rodzinna, pełna wzruszeń i radości.

Uczczenie 20-lecia przystąpienia Polski do UE

Festyn rodzinny był także doskonałą okazją do uczczenia 20-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Hasło przewodnie „Mamo, tato Europa to MY” podkreślało jedność rodziny i wspólnoty europejskiej.

Na wydarzeniu obecny był również Prezes Stowarzyszenia Rekreacyjno-Sportowego Gwiazda i radny miasta, Arkadiusz Grzywaczewski, który zaszczycił festyn swoją obecnością, wspierając tym samym lokalną społeczność.

Rodzinny Festyn w Przedszkolu nr 25 okazał się wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców, podkreślając znaczenie rodziny i wspólnoty w naszym życiu codziennym.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również