Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wyskoczył z 10. piętra - poniósł śmierć na miejscu

 • Dodano: 2017-07-18 12:30, aktualizacja: 2017-07-19 10:43

We wtorkowe przedpołudnie mężczyzna popełnił samobójstwo, skacząc z okna na 10. piętrze wieżowca przy ul. Gwareckiej w Bykowinie. Poniósł śmierć na miejscu. Ofiara miała 33 lata. Był to mieszkaniec Rudy Śląskiej. Według relacji świadków mężczyzna ten miał niegdyś zamieszkiwać blok, z którego wyskoczył.

Zdarzenie miało miejsce ok. godz. 11:30. W rejonie zdarzenia policja ogrodziła teren.

Informację o incydencie otrzymaliśmy od czytelniczki, Pani Ewy. Potwierdziliśmy ją u rzecznika rudzkiej komendy.

Widziałeś coś ciekawego? Daj Cynk! Nagrodzimy Twoją aktywność Daj Cynk

Wyskoczył z 10. piętra - poniósł śmierć na miejscu

Najnowsze informacje z Rudy Śląskiej w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Zobacz także

Komentarze (80)    dodaj komentarz »

 • łulasz27

  Znałem go byłem z nim tam za niedawno tam gdzie nikt by się nie spodziewal wiem ze był normalny poprawił się każdy człowiek popełnia błędy których nie da się wybaczyć

 • Anka

  A z kad się znaliście bo ja sobie ciebie jko jego znajomego nie przypominam a znam niektórych z nich

 • współczujący

  Samobójstwo członka rodziny lub bliskiego przyjaciela przysparza ogromnych udręk emocjonalnych. Wielu obwinia za tę tragedię siebie. Mówią: Gdybym tylko poświęcił mu tamtego dnia trochę więcej czasu, Czemuż nie ugryzłem się wtedy w język, Dlaczego nie zrobiłem dla niego jeszcze czegoś. Osoby takie myślą, że mogły w jakiś sposób zapobiec tej śmierci. Czy jednak słusznie jest obarczać siebie winą za czyjeś samobójstwo?Pamiętaj, że po fakcie łatwo jest rozpoznać sygnały zdradzające tendencje samobójcze. Ale wcześniej sprawa ma się zupełnie inaczej. Biblia powiada: Tylko serce zna własne udręki, obcy nie bierze udziału w jego radościach (Przysłów 14:10, Biblia Warszawsko-Praska). Niekiedy po prostu nie sposób ustalić, co ktoś myśli lub czuje. Wiele osób mających zamiary samobójcze nie potrafi jasno wyrazić swych najgłębszych uczuć, nawet przed najbliższą rodziną.W książce Giving Sorrow Words (Wyrażanie żalu) tak napisano o oznakach wskazujących na czyjąś chęć odebrania sobie życia: W gruncie rzeczy zazwyczaj trudno je dostrzec. Jak dodano, nawet ich rozpoznanie nie gwarantuje, że uda się zapobiec samobójstwu. Zamiast więc się zadręczać, lepiej szukać pociechy w słowach mądrego króla Salomona: Żyjący są świadomi tego, że umrą, lecz umarli nie są świadomi niczego (Kaznodziei 9:5). Bliska ci osoba nie znosi mąk w ognistym piekle. Nie doznaje już udręki emocjonalnej, która popchnęła ją do samobójstwa. Nie cierpi; po prostu jest w stanie spoczynku.Teraz najrozsądniej będzie zatroszczyć się o żyjących, w tym również o siebie. Salomon powiedział dalej: Wszystko, co twoja ręka ma sposobność zrobić, rób całą swą mocą, dopóki żyjesz (Kaznodziei 9:10). Możesz być pewien, że widoki samobójców na przyszłe życie spoczywają w rękach Boga, który jest Ojcem tkliwych zmiłowań i Bogiem wszelkiego pocieszenia (2 Koryntian 1:3).

 • Walduś

  Znacie może jego znajomą, może dawną znajoma Angela?

 • Aaàaaaa

  Jaka Andzela z kad ja niby miał znac

 • Walduś

  Taka piękna dziewczyna. Z 10 lat temu przyjechał z nią na Gwarecka

 • Ania

  Ludzie proszę was on zrobił jak zrobił sam podjął ta decyzję i naprawdę dla jego spokoju nie komentuj cie juz o nim był to mój mąż ojciec moich dzieci on jest już w niebie ma spokój i to jest najważniejsze i myślę że już wystarczy pisania czemu to zrobil i dlaczego miał problemy ze nawet ja mu nie mogłam pomoc dziękuję za wyrozumiałość

 • Ania22

  Ludzie dajcie mu spokój on jest już w niebie u pana boga tak a wy komentujcie jak popadnie i wogole nie znacie go tak dobrze jak ja ja z nim byłam 9 lat każdy z nas miał i ma problem mu było ciężko i wybrał jak wybrał ja ani on czasu nie cofniemy zostawił mnie z 2 dzieci i proszę was dajcie mu już spokój tak piszecie o nim a nikt z was nawet z pusta ręką nie był na jego pogrzebie wiec myślę że ogarniecie się i skończyć juz te komentarze o pijaku cpunie iTP ja z dziecmi bardzo cierpimy i proszę was dajcie nam spokój

 • Ania Fryna

  No Ania tak piszą że go znali a nikogo nie było. Mogli by se ludzie darować z tymi odcinkami jaki to on nie był. Masakra. A ty się trzymaj z dzieciakami jakoś żyć musicie choć napewno nie jest łatwo.

 • Ania22

  Widzisz Ania tak umieja awet po śmierci gadać o człowieku tak go wielce znali to czemu nie nawet na pogrzeb nie przyszedł nikt z nich ludzie daj cie juz spokój zrobił wiele w życiu złego ale niech chociaż po śmierci ma spokój

 • Asia z Rudy Śląskiej

  Niech spoczywa w spokoju.

  • Asia z Rudy Śląskiej
   2017-07-19 19:30
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • Cyba

  Taki los mu PIS zgotowało - szkoda chłopa

 • ŻR.

  Nie mieszaj do tego PISu nie znałes/as chłopaka i nie wiesz co przeszedł. Ja akurat go znałam. I PIS nie ma z tym nic wspólnego.

 • Bykowinianka

  Aż ciary mi przeszły po plecach, tylu ludzi popełnia samobójstwo. Tak dobrze żyje się nom w Rudzie...straszne, Rodzinie i bliskim przekazuje wyrazy współczucia.

 • fafik

  Od dłuższego juz czasu Polska idzie do góry w statystykach samobójczych. Nie wiem czy juz nie jesteśmy pierwsi w Europie. Kiedys pierwsze były Wegry

 • Rudzianka

  Biedny bogaty starszy mlody .. Co za roznica mial swoje problemy i wybral taka droge rozwiazania i my nie powinnismy tego oceniac ze wzgledu na rodzine . Ludzie dajcie im spokoj i sobie tez .

 • Normalni

  Ludzie opanujcie się piszecie głupoty kto to był i tak dalej był człowiekiem

 • Anusia 78

  Szkoda człowieka jaki by nie był ewidentnie miał jakiś problem i szkoda ze nikomu nie udało mu się pomóc .

 • kasia

  A jakby ktoś szedł na dole i by na kogoś spadł to jeszcze by innych zabił. Bo takie przypadki były. Ale po co myśleć o innych !

 • Mateusz

  Mieszkam w tym budynku i jestem jego sasiadem mial problem z narkotykami

1234

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.