RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

XI edycja gry terenowej GROT już 5 czerwca!

  • Dodano: 2022-05-24 09:15

Gra terenowa GROT co roku organizowana jest przez Kluby Młodzieżowe Stowarzyszenia Świętego Filipa Nereusza w Rudzie Śląskiej. Tegoroczna edycja gry odbędzie się w niedzielę 5.06.2022 roku na rudzkich terenach postindustrialnych.

GROT 2022

Rekrutacja drużyn na wydarzenie trwa do piątku 27.05.2022 roku.

Do udziału w GROCIE organizatorzy zapraszają czteroosobowe drużyny, które będziemy klasyfikować do jednej z trzech głównych kategorii – rodzinnej, młodzieżowej lub dorosłej. Ekipy będą rywalizować ze sobą w dwóch turach czasowych. Dokumenty konieczne w procesie rekrutacji będą udostępnione wraz z jej rozpoczęciem, natomiast regulamin już teraz można odnaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia www.nereusz.pl oraz na łamach wydarzenia na Facebooku (https://fb.me/e/1yXsp3s0x).

Na trasie GROTU uczestnicy będą musieli stawić czoła niezwykłym konkurencjom! Czekać będą na nich najróżniejsze wyzwania fizyczne np. wysokościowe oraz siłowe, ale nie zabraknie również okazji do główkowania i logicznego myślenia. Jedno jest pewne – drużyny będą musiały wykazać się odwagą, sprytem oraz umiejętnością współpracy!      

Ruda Śląska. XI edycja gry terenowej GROT już 5 czerwca!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.