RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Z Energią zacznij jesień!

  • Dodano: 2017-09-26 08:00, aktualizacja: 2018-01-17 22:11

Jesienna aura daje nam w kość. Niewyspanie, przeziębienia, dodatkowe kilogramy. Ale możesz to zmienić! Odwiedź Studio Energia w Wirku, które współpracuje z siecią Silesia.info.pl.

Myślisz o zajęciach fitness? Pomoże Ci w tym odpowiednie miejsce. Przestronna, klimatyzowana sala fitness wyposażona w niezbędny sprzęt do treningu. Wykwalifikowana kadra, która dba nie tylko o technikę zajęć ale troszczy się o uczestników, motywując do działania i dbając o komfort podczas ćwiczeń. – to wszystko znajdziesz w Energii w Wirku przy ul. Obr. Westerplatte. Na planie zajęć zobaczymy m.in. zumbę, spinning, aktywną mamę, jogę, płaski brzuch, turbo spalanie, czy trening z lekką sztangą, tzw. PUMP. Klub, jako jedyny w mieście prowadzi również ciekawe zajęcia na bieżniach - Indoor Walking.

Różnorodność oraz różne poziomy intensywności fitnessu zaspokoją potrzeby początkujących oraz zaawansowanych klubowiczów. Nieważne ile masz lat, w naszym studio znajdziesz swoje miejsce. – mówią instruktorzy.

Nie same ćwiczenia są receptą na utratę wagi. Ważna jest odpowiednia dieta. W Energii działa Centrum Odchudzania, które pomoże osiągnąć rezultaty.

Szukasz treningu siłowego? W Energii jest  siłownia i strefa crossfit.

Do dyspozycji oddajemy przestronną salę przygotowaną pod trening siłowy. Korzystając ze strefy cardio, maszyn siłowych lub wolnych ciężarów możesz poprawić wydolność organizmu, siłę oraz wytrzymałość. Nasi trenerzy personalni są do dyspozycji. – opisuje siłownię kadra Energii.

W Wirku znajdziesz zajęcia tańca dla dzieci i młodzieży! Tańczą tam dzieci już od 3-go roku życia.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 3-18 lat. Nasi podopieczni osiągają liczne sukcesy na wielu turniejach na terenie śląska i nie tylko. Zapraszamy na zajęcia: hip hop, balet, mini disco dance, taniec nowoczesny ! Na Naszych zajęciach tanecznych Twoja pociecha nauczy się choreografii, a także spędzi czas na fantastycznej zabawie! – deklaruje studio.

Może taka forma spędzania jesiennych wieczorów Wam przypadnie do gustu? Zapraszamy do Energii! Więcej informacji TUTAJ.

Studio Energia
Ul. Obr. Westerplatte 36
Godz. Otwarcia - 7:00 - 22:00


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.