Wiadomości z Rudy Śląskiej

Z wizytą u dzielnicowego w komisariacie

  • Dodano: 2017-12-05 06:30, aktualizacja: 2017-12-05 07:04

Dzieci z Przedszkola nr 40 w Rudzie Śląskiej odwiedziły swojego dzielnicowego w komisariacie przy ulicy Mickiewicza.

Przedszkolaki zwiedziły komisariat, zobaczyły na czym polega praca policjantów, a także miały możliwość sprawdzić co to jest lustro weneckie. Na zakończenie dzieci mogły zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i to największego jakim dysponują policjanci z „jedynki”.

Dzieciaki zostały przyjęte przez dzielnicowego asp.szt. Marka Jeglorza. Policjant oprowadził maluchy po komisariacie, a także opowiedzieli o pracy rudzkich mundurowych. Dzieci najbardziej zadowolone były z możliwości zobaczenia na czym polega magia lustra weneckiego. Zwiedzając poszczególne pomieszczenia komisariatu dzieci wsłuchiwały się w przekazywane im porady. Teraz będą już wiedziały co robią dzielnicowi, jak wygląda telefon dyżurnego i co trzeba podać aby policjanci wiedzieli gdzie jechać na interwencję, a także ile pracy mają panie sekretarki. Podczas spotkania był również czas, aby zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i wypróbować to co dzieci lubią najbardziej – policyjne sygnały.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • qwe

    Policjanci chodzą po przedszkolach a na ulicach miasta kibole urządzają wojnę.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.