Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zapraszamy na "Ogród Śniadaniowy"

 • Dodano: 2017-07-28 06:30, aktualizacja: 2017-07-28 06:32

Ogród Śniadoaniowy MCK - Lipiec, godz. 11.00 do 13.00. Wstęp wolny!

Już w lipcu zapraszamy do udziału w  kolejnej edycji „Ogrodu Śniadaniowego”. W programie znajdą się sprawdzone i lubiane pozycje - takie jak rekreacja ruchowa dla dzieci i dorosłych, gry planszowe, fabularne i językowe, bookcrossing, zabawy z dawnego śląskiego placu oraz oczywiście pyszne menu śniadaniowe serwowane przez Druid Pub.

Nie zabraknie także nowości.  Wśród nich znajdziemy między innymi: animacje  prowadzone przez Pikabu Kreatywna Przestrzeń dla Dzieci, Misiakowy Domek czy Akademię Zabawy Smile; nordic walking, profilaktykę zdrowotną, warsztaty „Kreatywna Biżuteria”, zajęcia sensoplastyczne oraz wiele innych atrakcji. Szczegółowy program znajduje się w zakładce „repertuar”.

Czekamy na Państwa w ogrodzie MCK w każdą sobotę lipca, od godz. 11.00 do 13.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy na "Ogród Śniadaniowy"

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Zaciekawiona

  Faktycznie,pikabu nie było teraz, nordic walking też, sensoplastyka - tzw ta sobotę też ich nie było. Cóż artykuł ok, szkoda, ze Pani się nie przygotowała. Był ktoś w ogóle z redakcji tam? ;)

 • Komentator

  Pani Sylwio. Wkleja Pani ciągle ten sam artykuł tak na odwal i bezmyślnie, że nie chce się Pani usunąć nawet starych, sprzed miesiąca, komentarzy. Skrajne lenistwo.

 • emma

  a swoje sniadanko mozna przyniesc ze soba

 • czytelnik

  to twierdzenie, czy pytanie?

 • Tak myślę

  Najwyraźniej stwierdzenie, bo nie widzę znaku zapytania na końcu tego czegoś, co ani wielką literą się nie zaczyna, ani żadnym znakiem nie kończy.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.