Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zaprojektuj maskotkę i wygraj niesamowite nagrody!

  • Dodano: 2018-04-04 10:15, aktualizacja: 2018-04-04 12:54

Firma Kanclerz – właściciel salonów samochodowych i Autoryzowany Dealer marki Opel, ogłasza konkurs plastyczny „Zaprojektuj maskotkę Salonów Kanclerz”, dedykowany uczniom klas I-IV szkół podstawowych z Rudy Śląskiej, Gliwic, Zabrza, Bytomia, Mikołowa i Świetochłowic. Technika wykonania maskotki jest dowolna! Liczy się kreatywność i dopasowanie do charakteru salonów. Do wygrania jest 5 tys. złotych, które klasa zwyciezcy może wykorzystać na wymarzoną wycieczkę lub zakup sprzętu.

- Szukamy unikatowego pomysłu na maskotkę, która na stałe zagości w naszych salonach, sprawiając wiele radości małym i dużym fanom motoryzacji – piszą na stronie organizatorzy akcji.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zapoznać się z regulaminem konkursu.
  2. Zarejestrować szkołę w konkursie, wypełniając formularz.
  3. Wydrukować KARTĘ ZGŁOSZENIA - zgodę na udział
  4. Dokonać wyboru prac – każda klasa może zgłosić nie więcej niż 2 prace (brak limitu na szkołę).
  5. Prace należy przesłać do 31 maja 2018 roku na adres: KANCLERZ Sp. z o.o., ul. Obrońców Westerplatte 26, 41-710 Ruda Śląska z dopiskiem "Konkurs Maskotka".
  6. Do każdej pracy należy dołączyć wypełnioną i podpisaną KARTĘ ZGŁOSZENIA. Prace można również dostarczyć do siedziby firmy osobiście.
  7. Wyniki będą ogłoszone do 15 czerwca 2018 roku. Wszystkie zarejestrowane szkoły zostaną poinformowane o rozstrzygnięciu drogą mailową.
  8. W przypadku zwycięstwa lub wyróżnienia ucznia, skontaktujemy się, aby umówić dogodny termin i sposób wręczenia/odbioru nagród.

Klasa, do której uczęszcza zwycięzca, otrzyma bon o wartości 5000 zł do wykorzystania na wymarzoną wycieczkę lub zakup sprzętu. Dodatkowo, na wychowawcę zwycięskiej klasy czeka Opel na weekend, a na autorów wyróżnionych prac – wyjątkowe upominki.

Patronem medialnym konkursu jest portal RudaSlaska.com.pl

Zaprojektuj maskotkę i wygraj niesamowite nagrody!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.