Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zdarzenie drogowe w Bielszowicach. Dwie osoby trafiły do szpitala!

  • Dodano: 2023-08-21 14:30

W Bielszowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu interweniowały służby.

Zderzenie dwóch pojazdów w Bielszowicach

W poniedziałek 21 sierpnia ok. godziny 11:30 na ul. Kokota przy zjeździe z trasy NS doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Toyota i Citroen.  Kierujący z obu samochodów zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna doznał urazu ręki, a kobieta urazu klatki piersiowej.

– Zjeżdżając z trasy NS na ul. Kokota, osoba kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu samochodowi na ul. Kokota – powiedział asp.szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

Na miejscu zdarzenia nadal trwają działania służb. Na ten moment nie uzyskaliśmy informacji, kto był sprawcą zdarzenia, ani czy zostanie ono zakwalifikowane jako wypadek, czy kolizja.

Komentarze (3)    dodaj »

  • asd

    Wszystkie zjazdy z DTŚ czy NS powinny być zakończone bezkolizyjnie. Czyli albo ronda - Kokota, albo pasy do włączania sie do ruchu - patrz ul. Wolności. Obecnie wiekszość zjazdów dróg które sa w miarę bezpieczne koczą się zwykłymi skrzyżowaniami co juz takie bezpieczne nie jest. Zjazdy na Wolności przecinaja pasy ruchu o duzym natężeniu.

  • Rudolf

    Sprawcą zdarzenia na pewno była kobieta. Jakże by inaczej.

  • Ziga z Wirku

    Rudolf pomyliłeś się.Próbuj może następnym razem Ci się uda.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również