Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zimowy odpoczynek w Cinema City

  • Dodano: 2010-02-10 13:45
Zimowy odpoczynek w Cinema City

W okresie ferii zimowych kina Cinema City zapraszają na wyjątkowe atrakcje. Oprócz projekcji ulubionych filmów mali widzowie mogą liczyć na specjalnie przygotowane dla nich niespodzianki.

W tym roku czekają na nich niezwykłe zabawy sportowe, ciekawe konkursy filmowe i wciągające animacje. Ferie zimowe w Cinema City to pełna akcji przygoda dla wszystkich młodych miłośników kina.


W tym roku specjalne, zimowe atrakcje odbywać się będą we wszystkich kinach Cinema City od 15 do 28 lutego. Dzieciaki obejrzą m.in. fantastyczną animację Luca Bessona "Artur i zemsta Maltazara". Jest to kontynuacja bajkowego filmu "Artur i Minimki", ciąg dalszy przygód Artura, Selenii i Betamesza. Ta niezwykła animacja została zrealizowana z wielkim rozmachem i równie dużym budżetem. W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyły gwiazdy polskiego kina i estrady m.in. Daniel Olbrychski, Michał Milowicz i Włodzimierz Matuszak.


W repertuarze na ferie znajdzie się także animacja "Planeta 51", opowiadająca o przygodach szesnastoletniego Lema, mieszkańca niezwykłej planety i amerykańskiego astronauty – kapitana Chucka, który niespodzianie ląduje wśród zielonych mieszkańców. Ta niezwykle oryginalna historia stanowić będzie świetną propozycje nie tylko dla miłośników science fiction.
Inną propozycją Cinema City dla młodych widzów jest najnowsza produkcja legendarnego Studia Disneya "Księżniczka i żaba". Ta urocza baśń to powrót do najlepszej klasycznej formy disneyowskich animacji. Akcja  niezwykłej historii rozgrywa się w Nowym Orleanie - magicznej stolicy jazzu lat 30-tych, gdzie para głównych bohaterów doświadcza przedziwnej przemiany…


Wśród filmowych propozycji na ferie znajdzie się także pierwsza część słynnej serii "Toy Story". Ten przełomowy obraz  Studia Pixar był pierwszą wygenerowaną komputerowo pełnometrażową animacją. Na krótko przed premierą trzeciej części sequela, kina Cinema City zapraszają na klasyczną już produkcję, która pomimo upływu lat, bawi widzów tak samo.
W repertuarze Cinema City w okresie ferii zimowych, widzowie znajdą również kontynuację jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat – film "Alvin i wiewiórki 2". Kolejna odsłona perypetii trzech rozśpiewanych wiewiórek ponownie zachwyci widzów niezwykłym humorem. Nie zabraknie także pełnych akcji pościgów i fantastycznej muzyki, na którą czekają miliony fanów małych bohaterów.

Cinema City Ruda Śląska

  1. Kącik rysunkowy dla dzieci, malowanie twarzy.
  2. Dla grup zorganizowanych filmy w ramach repertuaru "kino dla malucha" (filmy opisane powyżej).
  3. Spotkania z higieną – warsztaty, pogadanki przy współpracy Sanepidu.
  4. Animacje, konkursy, gry i zabawy prowadzone przez harcerzy.

Więcej na www.cinema-city.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.