Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Zobacz świat wyraźniej dzięki Optykowi Krystynie Sówce

  • Dodano: 2017-07-05 10:15, aktualizacja: 2018-01-17 22:21

Chcesz dobrać pierwsze okulary? A może szukasz nowych oprawek? Astygmatyzm postępuje, a stare okulary nie pasują do obecnej wady? Z Zakładem Optycznym Krystyny Sówki można znaleźć okulary na każdą miarę i kieszeń. Firma współpracuje z siecią portali Silesia.info.pl

W ofercie działającego przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 17 Zakładu Optycznego Krystyna Sówka znajdziemy m.in. oprawki okularowe z tworzywa znanych firm polskich tj. BODYYCH, KAMEX, DEK OPICA, BINOKL i innych, oprawki metalowe TISARD, LOOK, HILAREX, KOH, DAR OPTIK, WILIAM, MORRIS, LIW LEWANT, GIOFERRARI, soczewki okularowe - organiczne TRANSITIONS oraz o wysokich indeksach,  soczewki mineralne, z różnymi powłokami (np. antyrefleks), fotochromy, barwione, bezbarwne - jednoogniskowe, soczewki do dali i do odległości pośrednich, dwuogniskowe, a także okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne.

Zakład może poszczycić się współpracą z nowoczesnym laboratorium cyfrowym, w którym obróbka szkieł wykonywana jest na obrabiarkach cyfrowych przez wykwalifikowany personel, a cała linia produkcji szkieł przebiega na maszynach niemieckiej firmy LOH.

Twoje okulary wymagają drobnej naprawy? Nie ma problemu - w zakładzie poprawki wprowadzi właścicielka - profesjonalny i wysoko wykwalifikowany optyk, której firma należy do Śląskiego Cechu Optyków. Na miejscu można także nabyć różnego rodzaju akcesoria takie, jak ściereczki do czyszczenia okularów, łańcuszki, płyny do szkieł okularowych czy płyny do soczewek kontaktowych.

Warto zajrzeć do Zakładu Optycznego Krystyna Sówka już teraz. Dlaczego? Dla wszystkich klientów przewidziano rabat w wysokości 5 proc. przy zakupach powyżej 200 złotych!

O jakości usług oferowanych w Zakładzie Optycznym Krystyny Sówki najlepiej świadczą opinie klientów:

W zakładzie pracuje przemiła Pani! Potrafi dobrze doradzić, widać, że robi to z ogromną PASJĄ! Pan doktor to profesjonalista! Bardzo dokładny i precyzyjny człowiek. Bogaty zasób oprawek, każdy znajdzie coś dla siebie! Serdecznie polecam, Klient od dobrych kilku lat! – podkreśla Daniel Knapik, jeden z wieli klientów zakładu.


W Zakładzie Optycznym Krystyny Sówki wykonasz okulary od A do Z, gdyż w trosce o czas i komfort klienta zadbano o możliwość skorzystania z pełnowymiarowej konsultacji lekarza okulisty. W gabinecie okulistycznym, oprócz standardowego badania wzroku (w tym dna oka i przedniego odcinka gałki ocznej) wprowadzono nowości - bezdotykowe badanie ciśnienia gałki ocznej i komputerowe badanie pola widzenia! Diagnostykę na nowoczesnej aparaturze przeprowadzają okuliści: Wanda Jagoda i Bolesław Babel.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Zakładu Optycznego Krystyny Sówki. Z Sówką dostrzeżesz każdy szczegół! Więcej informacji TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Zadowolona klientka

    Również polecam :)

  • Krzysiek

    Polecam, bardzo dobry optyk, korzystne ceny, moja rodzina od zawsze robi okulary u Pani Krysi :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.