Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Atlas Poland - gwarancja najwyższej jakości

  • Dodano: 2019-10-29 15:00, aktualizacja: 2020-06-02 08:57

Atlas Poland jest polskim filarem marki o zasięgu ogólnoeuropejskim. Od przeszło piętnastu lat staramy się, aby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie to również naturalna selekcja, dlatego stworzyliśmy wyjątkową drużynę najlepiej wykwalifikowanych pracowników. Ich wiedza w połączeniu z doświadczeniem to klucz sukcesu naszej marki.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem sprzętu budowlanego z przeznaczeniem do różnego typu prac naziemnych.

Cenne doświadczenie pozwoliło nam na wprowadzenie innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań i tak w roku 1965 jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek specjalistyczną koparkę dwudrogową. Dzięki temu znacząco przyczyniliśmy się do usprawnienia prac kolejowych i związanych w torowiskami.

Do tej pory to nasza marka jest wiodącym liderem na rynku europejskim. Wykraczamy poza schematy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Pamiętamy o zapewnieniu bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem. Każda maszyna wychodząca z pod naszej produkcji spełnia restrykcyjne normy i posiada wiele atestów, które są respektowane przez całą Unię Europejską.

Atlas - krótka historia marki.

Marka Atlas swoje korzenie ma u naszych niemieckich sąsiadów. Rok 1919 okazał się być przełomowy. Hinrich Weyhausen zapoczątkował sprzedaż maszyn o charakterze budowlanym oraz rolniczym. Potrzeba zaspokojenia wymagań klientów i nisza, którą dostrzegł na rynku pozwoliła na rozpoczęcie samodzielnych projektów a także wdrażania tych pomysłów w życie.

Codzienność i rozwój infrastruktury prężnie rozwijających się miasteczek niejako wymusiły znalezienie rozwiązania licznych problemów logistycznych.

Marka Atlas jest połączona ze słowami pasja i profesjonalizm. Wieloletnia, ciężka praca  zaskutkowała zostanie pionierem w budowie i sprzedaży maszyn budowlanych.

To co wyróżnia maszyny budowlane to przede wszystkim ich wysoka jakość a także niezwykła praktyczność. Technika zawsze była nieco na uboczu, chociaż wciąż była jednym w najważniejszych elementów. W produkcji wykorzystujemy wszystkie znane mam rozwiązania, które doskonale się sprawdzają w trudnych warunkach. Właśnie między innymi dlatego często sięgamy po sprawdzone rozwiązania Mitsubishi. Silniki charakteryzują się dużą mocą i są niezawodne.

Niezależnie od upływu lat wciąż dla nas liczy się tradycja. Ale również skupiamy się na ciągłej pracy i doskonaleniu produktów. Dla nas liczy się pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki wyborowi naszego sprzętu zapewnisz sobie bezpieczeństwo i komfort pracy, moc a także szybkość i niezwykłą efektywność wykonywanych prac.

Wysoka jakość połączona z przystępną ceną spowodowały ogromny wzrost popularności i obecnie sprzęt marki Atlas Poland jest jednym z najchętniej wybieranych zarówno przez liczne przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych.

Oferta Atlas Poland.

W naszej ofercie można odnaleźć bardzo dużo specjalistycznych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie podczas konsultacji dobrać najbardziej odpowiedni sprzęt. Posiadamy modele takich marek jak: ATLAS GmBH, ATLAS KOMPAKT, WEYCOR, TANA, SANY, KINSHOFER, ING. Bonfiglioli, Willibald jak również SMP, z którymi regularnie współpracujemy w celu zapewnienia wyłącznie najlepszej jakości maszyn budowlanych.

Bogactwo, które można znaleźć w naszej ofercie to między innymi:

- maszyny dwudrogowe rekomendowane do prac na torowiskach, 

- specjalistyczne maszyny dedykowane do przeładunku,

- koparki kołowe oraz gąsienicowe,

- ładowarki kołowe,

- minikoparki,

- rozdrabniacze,

- kompaktory,

- rębaki,

- przesiewacze,

- maszyny do napowietrzania kompostu,

- paczkarki złomu,

- strzępiarki

- prasonożyce.

Tak różnorodny sprzęt pozwala na w pełni spersonalizowane podejście do zlecenia. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu, nie ma potrzeby straty czasu na załatwianie spraw w wielu firmach. Czas to pieniądz. Oprócz pomocy w czasie zakupu lub wynajmu oferujemy również pełną obsługę techniczną maszyny, aby jeszcze bardziej usprawnić wykonywanie prac.

Do każdej maszyny posiadamy profesjonalny osprzęt, który jeszcze bardziej wspomagają wykonywanie prac. Różnego rodzaju chwytaki i łyżki można dostosować do wymagań zlecenia. Długość wysięgnika zapewnia dokładność i szybkość pracy.

Dlaczego Atlas Poland?

Moc i precyzja. Te dwa słowa doskonale określają naszą pracę. Kabiny operatorów mają za zadanie zapewnienie komfortu pracy a także łatwość w obsłudze technicznej.

W swoich projektach korzystamy wyłącznie z najlepszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nasze maszyny są niezawodne i charakteryzują się małą awaryjnością. Nawet oferowane przez nas maszyny używane, są sprawdzane pod wieloma względami i dopiero gdy spełnią wszystkie warunki są dopuszczane do sprzedaży. Przestrzeganie warunków konserwacyjnych a także odpowiednie korzystanie z maszyn i stosowanie oryginalnych części gwarantują długą żywotność i możliwość pracy.

System CARSY, który zapewnia sterowanie komputerowe i regulację siły docisku, to pewność, że docisk jest stale na optymalnym poziomie. Duża przyczepność to również gwarancja bezpieczeństwa prowadzenia.

Podzespoły, z których korzystamy zostały w przemyślny sposób zaprojektowane i są dostosowane do pracy z dużymi obciążeniami. Zapewnia to najbardziej optymalny zasięg koparek oraz szybkość i dokładność ruchów maszyny. Sprawdzony i ulepszony proces spawania sprawia, że koparki są lżejsze i jednocześnie niezwykle wytrzymałe.

Serwis Atlas Poland.

Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia, dlatego też wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy pełny zakres prac serwisowych. Oferta dotyczy wszystkich modeli, które znajdują się w naszej ofercie.

Cały czas stawiamy na rozwój. Nasze autoryzowane punkty są zlokalizowane praktycznie na terenie całej Polski. Możemy być wszędzie tam, gdzie jesteśmy najbardziej potrzebni. W celu ulepszenia i usprawnienia całego procesu, aby przesłać zgłoszenie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej: https://www.atlas-poland.pl/. Formularz zawiera niezbędne informacje, które niezwłocznie dostarczone uruchamiają cały proces.

Magazyn centralny zlokalizowany jest w najbardziej optymalnym punkcie, co umożliwia szybką wysyłkę niezbędnych części. Dlatego tez zyskujemy możliwość rozpoczęcia naprawy w mniej niż 24 godziny po zgłoszeniu. Już nigdy nie będziesz miał spóźnień z powodu awarii sprzętu.

 

Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców ale również klientów indywidualnych, a dzięki naszemu poradnictwu każdy z naszych klientów może liczyć na wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości serdecznie zapraszamy do wybranej formy kontaktu: telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie wyjaśnią zawiłe aspekty technologiczne a także pomogą w rozwiązaniu problemu. Nie czekaj i skorzystaj już dziś z naszej oferty przygotowanej z myślą o tobie i twoich potrzebach.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.