Wiadomości z Rudy Śląskiej

Black Friday - szykujmy się na promocje

  • Dodano: 2020-09-24 13:00

Wielkimi krokami zbliża się zakupowe szaleństwo, na które czekają ludzie z całego świata. Wydarzenie, o którym mowa to znane wszystkim Black Friday, który budzi wiele kontrowersji. Czarny Piątek ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników, ale kto z nich ma rację? Kiedy możemy spodziewać się największych promocji? I co warto kupić w tym szalonym okresie?

Zawsze aktualne promocje 

Black Friday zyskało fanów na całym świecie, umożliwiając konsumentom spełnienie największych zakupowych marzeń. Tysiące promocji i zniżek to prawdziwa gratka dla osób, które nie lubią przepłacać, a zależy im na najwyższej jakości produktów. Coraz więcej sklepów bierze udział w akcji Czarnego Piątku, dlatego warto śledzić dedykowane strony internetowe i social media interesujących nas firm. 

Kiedy możemy spodziewać się Black Friday w 2020 roku? 

Z okazji Black Friday konsumenci mogą korzystać z rabatów zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych w dzień po Dniu Dziękczynienia. Coraz częściej zdarza się, że zniżki obowiązujące w Czarny Piątek przeciągają się również na pozostałe dni tygodnia. W tym roku dzień zakupów wypada 27 listopada, dlatego jeśli planujesz większe zakupy - poczekaj! Firmy konkurują między sobą w ofertach objętych promocją, dlatego warto być na bieżąco i monitorować dynamiczną sytuację na kilka dni przed Black Friday. 

Oszustwo czy atrakcyjna promocja? 

W mediach pojawia się coraz więcej głosów, że firmy biorące udział w Black Friday oszukują swoich klientów, dostarczając im gorszej jakości produktów. Dodatkowo konsumenci szybko zauważyli, że ceny wyjściowe niektórych produktów są fałszywie zawyżone, żeby stworzyć iluzję większej obniżki. Niestety takie sytuacje mają miejsce, dlatego uprzedzamy, aby weryfikować ceny i informacje na stronach internetowych i robić zakupy w zaufanych, mniej komercyjnych miejscach.  

Jak kupować tanio w BF?

Konkurencyjne oferty wprowadzają nie tylko sklepy internetowe i stacjonarne, ale również firmy udostępniające kody pogłębiające zniżki w trakcie Black Friday. W Internecie można znaleźć również specjalnie przygotowane katalogi przedstawiające oferty poszczególnych sklepów. W ten sposób konsument może wybrać produkty, których będzie szukał w trakcie zakupowego szaleństwa. Skorzystanie z tego typu rozwiązania to spora oszczędność czasu i pieniędzy - pamiętaj, że dobra organizacja to podstawa udanych i przydatnych zakupów.

Produkty objęte promocjami w trakcie Czarnego Piątku to m.in.: sprzęt AGD, książki, kosmetyki i perfumy, biżuteria, meble czy inne dodatki do wyposażenia wnętrz. Dlatego jeśli jesteś w trakcie urządzania mieszkania lub chcesz wymienić swoją garderobę - Black Friday to doskonały moment, aby to zrobić. 

Inwestuj w to, czego potrzebujesz 

Każdy z nas ma w domu choć jedną rzecz, którą niepotrzebnie kupił, a teraz zalega mu na półce, dlatego warto się odpowiednio przygotować do wyprzedaży w czasie Black Friday. Nie rób bezmyślnych zakupów i inwestuj w to, czego faktycznie potrzebujesz!

Przejrzyj zawsze aktualne promocje.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.