Wiadomości z Rudy Śląskiej

Coraz bliżej Święta?

  • Dodano: 2020-11-10 08:30, aktualizacja: 2020-11-10 08:39

Powoli już zaczynamy czuć magię Świąt. Pojawiają się dyskusje o prezentach, a reklamy i sklepy zaczynają kusić ofertami i wystrojem. Lista planowanych podarunków wydłuża się tak jak plany na kolejne dni świąteczne, które tradycyjnie lubimy spędzać z rodziną i przyjaciółmi. To magia, za którą będziemy tęsknić przez kolejne miesiące.

  1. Prezent jak marzenie
  2. Zobacz, co jest popularne
  3. Dla niej i dla niego

Prezent jak marzenie

Mniejszy lub większy upominek to nie tylko element obowiązkowy Świąt. Przede wszystkim to radość obdarowywania ważnych dla nas osób i spełnianie ich marzeń. Podarunki mogą być praktyczne, eleganckie, dekoracyjne czy też bardzo oryginalne, a samych pomysłów nie brakuje. Wszak pierwsze świąteczne zakupy planujemy już na Black Friday, kiedy różnorodne oferty i co najważniejsze niskie ceny szczególnie zachęcają do tego, by na dłużej przepaść w sklepach.

Zobacz, co jest popularne

W szeregu inspiracji prezentowych bez problemu znajdziesz odpowiedni pomysł na podarunek dla dziecka, żony/męża, rodziców czy rodzeństwa czy też partnerów i przyjaciół. Zastanów się najpierw, co im sprawia radość, o czym marzą, za czym tęsknią i czego jeszcze nie mają. Warto, by upominek nieco wychodził poza stereotypy, bo ważniejsze są zainteresowania.

Dla niej i dla niego

Dziewczynie czy kobiecie można podarować biżuterię. To klasyka gatunku, która w wielu wypadkach jest strzałem w dziesiątkę. Na liście topowych prezentów są również zegarki zarówno w swojej analogowej formie, jak i tej nowoczesnej formie. Wybierz najlepsze perfumy, kosmetyki czy też przybory do makijażu czy też pielęgnacji lub ciuchy, a nawet bieliznę, o ile wasz związek jest dość bliski.

Jemu z pewnością przyda się elektronika w wielu różnych wariantach. Panowie ucieszą się również z akcesoriów do ulubionej dyscypliny sportowej, dobrej książki lub płyty ulubionego zespołu. Coraz częściej upominkiem dla mężczyzny staje się piękna biżuteria, a kolekcje w tym segmencie naprawdę przykuwają uwagę, a łańcuszki i bransolety są bardzo wyrazistym dodatkiem. Zawsze bezpiecznym prezentem jest również zegarek, a te nowoczesne będą idealne także dla sportowców i tych, którzy chcą monitorować swój stan zdrowia. Warto również poszukać inspiracji w zainteresowaniach. Wszak fotografia, survival czy też górskie wyprawy dają dużo pomysłów na podarunki.

Dość bezpiecznymi podarunkami dla dalszych znajomych stają się zestawy miodów, doskonałych herbat, słodyczy lub wino czy mocniejszy alkohol. Warto wybierać produkty z górnej półki, po które nie sięgamy na co dzień, a są rewelacyjnym prezentem.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.