Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ford Fiesta leasing

  • Dodano: 2021-04-23 08:15, aktualizacja: 2021-04-28 12:23

Ford Fiesta to jeden z najczęściej wybieranych samochodów przez kierowców na co dzień poruszających się po miejskich drogach.

Doskonała relacji ceny do jakości sprawia, że Fiesta siódmej generacji jest chętnie wybieranym autem przez Polaków i innych mieszkańców Europy. Ford Fiesta posiada szereg zalet podobnie jak leasing Ford, który jest popularną metodą finansowania zakupu nowego auta. Model Fiesta ujrzał pierwszy raz światło dzienne w roku 1976 i na przestrzeni lat zdołał zbudować sobie pozycję auta klasy miejskiej, które spełnia w 100% swoje założenia konstrukcyjne.

Siódma generacja, czyli obecnie sprzedawana istnieje od roku 2016 i swoim wyglądem nawiązuje do poprzedniej wersji. Jest to związane z sukcesem szóstej generacji, w nowszej odsłonie zachowaliśmy elementy, za które Ford Fiesta został pokochany a te, które wymagały poprawy poprawiliśmy i dodaliśmy wiele ciekawych nowinek. Ford Fiesta to samochód Europejski, skonstruowany pod nasz kontynent i charakterystykę miast, w których często przytrafiają się wąskie drogi i parkingi zastawione niemal w stu procentach.

Zapraszamy do lepszego poznania Forda Fiesty siódmej generacji oraz oferty Dealera Auto-Boss na leasing Ford Fiesta.

Ford Fiesta idealny samochód miejski?

Czy mały samochód miejski musi oznaczać niewygodne fotele, brak jakiegokolwiek komfortu a jedyną zaletą jaką ma posiadać to niewielkie rozmiary? Oczywiście nie, chociaż nie da się ukryć, że jest zazwyczaj najtańszy segment aut, więc jeszcze do niedawna próżno było szukać w nich rozwiązań stosowanych w autach wyższego segmentu. Ford Fiesta jest przykładem samochodu miejskiego dostosowanego do oczekiwań kierowców wieku 21. Przy zachowaniu korzystnej ceny udało się stworzyć auto wyposażone w wiele nowoczesnych technologii istotnie wpływających na poprawę komfortu.

Rozwój technologii, który coraz bardziej przyśpiesza jest doskonale widoczny w motoryzacji. Ford Fiesta to kolejny krok w stronę aut inteligentnych mających wpływ na niwelowanie zagrożeń wynikających z nieuwagi kierowcy czy innych uczestników ruchu drogowego. Systemem, którego podstawowym zadaniem jest odciążenie kierowcy jest adaptacyjny tempomat z funkcją Stop & Go, który reaguje na zachowanie pojazdu znajdującego się przed nami. W odpowiednim momencie zwalnia, hamuje czy nawet zatrzymuje auto.

Większość osób szukających auta do miasta, zwraca głównie uwagę na to czy łatwo będzie się nim parkować na ciasnych miejscach postojowych. Wymierną pomocą w manewrach parkowania jest asystent parkowania, który automatycznie parkuje prostopadle i równolegle, oczekując od kierowcy jedynie manewrowanie pedałami i skrzynią biegów.

Kolejnym udogodnieniem jest system kontroli martwego pola, który działa w bardzo prosty i skuteczny sposób. Gdy jakiś pojazd znajdzie się w martwym punkcje, niewielkie diody zamontowane w lusterku po stronie, w której martwy punkt jest zajęty. Są one na tyle niewielkie, żeby nie rozpraszać kierowcy, ale na tyle duże, żeby nie było problemu z ich dostrzeżeniem.

Do tego dochodzi szereg innych systemów, które dostępne są w wersjach podstawowych albo lepiej wyposażonych.

Leasing Ford jak wygląda?

Leasing to bardzo popularny sposób na sfinalizowanie zakupu auta wśród dużych firm jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Ford oferuje swoim klientom atrakcyjną ofertę leasingową dopasowaną do ich możliwości. Gdy zastanowisz się co w leasingu jest najważniejsze to zapewne uznasz, że comiesięczna rata, a na jej wysokość ma wpływ m.in. okres leasingowania. W Ford masz możliwość wybrania długości leasingu co wpływa na wysokość raty, która i tak jest możliwie niska. Umowa leasingowa nie powinna też być zbyt trudna do uzyskania pod względem ilości dokumentów potrzebnych w całym procesie. 

Leasing w Ford pod tym względem został ograniczony do minimum i gwarantuje decyzję leasingową do 24 godzin od złożenia wniosku leasingowego. Umowa leasingowa jest napisana w przejrzysty sposób i zapewne nie będziesz mieć problemów z jej zrozumienie, ale jeżeli takie się pojawią pracownicy Salonu Auto-Boss w Bielsku-Białej i Chorzowie chętnie udzielą odpowiedzi na ewentualne pytania. 

Leasing to również możliwość zdania pojazdu po skończonej umowie bez konieczności jego wykupu. Taka możliwość oczywiście jest na warunkach opisanych w umowie leasingowej, ale równie dobrze można oddać auto i nie martwić się jego dalszą odsprzedażą lub rozpocząć kolejną umowę leasingową.

Ford oferuje również wynajem długoterminowy, ale jako że jest to zupełnie inny temat odsyłamy na strony Auto-Boss, gdzie wszystko zostało dokładnie opisane.
 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.