Wiadomości z Rudy Śląskiej

Jak zbudowane są i jakie zalety mają materace z kokosem oferowane przez Hilding Anders?

  • Dodano: 2020-08-04 09:15, aktualizacja: 2020-08-05 18:34

Twój sen ma znaczenie! Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania – wybierz materace Hilding Anders.

Jak duże znaczenie dla snu ma wybór materaca?

Sen występuje w życiu każdego z nas, a jednocześnie jest niezwykle fascynującym zjawiskiem. To nie tylko chwila błogiej relaksacji i odpoczynku po trudnym dniu. Nocny odpoczynek ma niebagatelny wpływ na naszą kondycję psychiczną. Wspiera nasz refleks, pracowitość, skłonność do działania i radzenia sobie z trudami codzienności. Sen ma znaczenie dla naszej gospodarki hormonalnej, która przekłada się na praktycznie każdy aspekt naszego funkcjonowania.

To także proces, który wpływa na poprawę naszej pamięci – w trakcie snu lepiej utrwalamy istotne fakty i wydarzenia. Istnieje jednak wiele czynników, które mogą skutecznie zakłócić sen. Mowa tu między innymi o stresie czy głośnych sąsiadach, ale także o bólach pleców czy niewygodnym podłożu. Odpowiedni materac jest niezbędny, by zapewnić nam wysoką higienę snu, komfort i idealne podparcie dla naszego ciała.

Czym charakteryzują się materace z kokosem?

Materac kokosowy zawiera w sobie proste, skuteczne, trwałe, a dodatkowo naturalne rozwiązanie – wkładkę z maty kokosowej. Włókno kokosowe charakteryzuje się niesamowitą odpornością na zużycie, a także ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Ponadto dobrze pochłania wilgoć, co zapobiega rozwojowi grzybów i poprawia mikroklimat materaca. Ten prosty materiał oferuje niezwykle wiele zalet.

Materace z kokosem od marki Hilding Anders charakteryzują się doskonałą trwałością, którą potwierdzają długie okresy gwarancji. Co więcej, ich mikroklimat i higiena użytkowania doceniana jest na całym świecie. Warto zwrócić uwagę także na produkty SleepMed, podmarki Hildinh Anders, które charakteryzują się ponadto certyfikatem AEH. To materace oferujące doskonałe działanie na rzecz zdrowia.

Wykorzystanie ekologicznych i naturalnych materiałów ma ogromne znaczenie dla kondycji naszej planety. Korzyści dla Ziemi są jeszcze większe, gdy dany materac będzie służyć nam przez długi czas. Mata kokosowa w materacach Hilding Anders łączy się z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami – ekologiczne podejście idzie w parze z nowoczesną technologią.

Hilding Anders – najlepsze rozwiązania na rynku!

Nie zapominajmy, że nie istnieją  uniwersalne materace, które spełnią potrzeby każdego użytkownika. Najlepsze materace to takie, które są idealnie dostosowane do swojego zadania, oferując jednocześnie wysoką jakość i doskonałe parametry.

W procesie projektowania materacy w Hilding Anders bierze się pod uwagę wiele różnych kwestii. Biorą w nim udział naukowcy z wielu dziedzin. Specjalne laboratoria pokroju SleepLab to miejsca, w których powstają najnowsze rozwiązania łączące zasady ergonomii z wiedzą o anatomii i fizjologii ludzkiego ciała. Dzięki temu możliwe jest stworzenie perfekcyjnego materaca dla każdego.

Misja marki Hilding Anders to zapewnienie wysokiego komfortu snu każdej grupie klientów. W ofercie znajdziemy zarówno wysokiej trwałości materace dziecięce, jak i materace medyczne, nawierzchniowe i wiele innych, unikatowych produktów. Zamiast stawiać na marketingowe slogany, które mają podkreślać wszechstronność danych produktów, marka Hilding idzie w innym kierunku. Podkreślane jest bogactwo oferty – każdy znajdzie w niej produkt idealny dla siebie. Pozwala to na naprawdę skuteczne zakupy.

_______________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.