Wiadomości z Rudy Śląskiej

Już 700 zdjęć w galerii Rudy Śląskiej !

  • Dodano: 2005-09-21 14:55

Niedawno informowaliśmy o powstaniu galerii Rudy Śląskiej na stronach naszego portalu, a obecnie dział ten zawiera już 700 zdjęć. Galeria rozrosła się do takich rozmiarów dzięki fotografiom nadsyłanym przez internautów oraz firmie Silnet, która jest autorem większości zdjęć w galerii.

Przypomnijmy, że galeria zawiera zdjęcia różnych zakątków naszego miasta. Podzielona jest na wiele kategorii, w tym między innymi: kultura i sztuka, krajobraz miasta, a także instytucje i firmyKliknij aby powiekszyć! miejskie. Dodatkowo, aby ułatwić dostęp do informacji o firmach działających na terenie Rudy Śląskiej, w opisach dodano linki do prezentacji instytucji przedstawionych na zdjęciach. Dzięki naszej galerii, wszyscy mogą poznać ciekawe zakątki Rudy Śląskiej, która wielu Polakom kojarzy się tylko z ponurym krajobrazem kopalń i hut, co całkowicie odbiega od rzeczywistości. W Rudzie Śląskiej można również doskonale wypocząć spacerując w zadbanych parkach czy zacisznym lesie, zaś amatorom zwiedzania nasze miasto może zaoferować wiele zabytkowych miejsc. To właśnie obrazuje nasza galeria.

Kliknij aby powiekszyć!Pomimo, że dział zawiera już 700 fotografii, nie zamierzamy na tym poprzestać. Dlatego w dalszym ciągu czekamy na Państwa zdjęcia, które można nadsyłać na adres e-mail redakcji naszego portalu: redakcja@rudaslaska.com.pl. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o dołączanie krótkich opisów do wysyłanych zdjęć (data i miejsce wykonania zdjęcia oraz dane autora).

Zachęcamy do odwiedzania galerii Rudy Sląskiej.