Wiadomości z Rudy Śląskiej

Magisterska pedagogika - semestr za złotówkę

  • Dodano: 2011-09-18 19:15

Pedagogika – studia magisterskie uzupełniające, to najnowsza propozycja Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Dla studentów, którzy jeszcze we wrześniu złożą dokumenty na ten kierunek czeka WIELKA PROMOCJA CZESNEGO. Pierwszy semestr studiów za symboliczną złotówkę.

 

Już dziś Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do rejestracji zainteresowanych studiami uzupełniającymi magisterskimi na jednej z dwóch atrakcyjnych specjalności. Kandydaci wybierający studia uzupełniające magisterskie na kierunku pedagogika mają do wyboru specjalności: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne i Resocjalizacja.
Pedagogika to jeden z najpopularniejszych kierunków w Wyższej szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Swoją popularność zawdzięcza nowym możliwościom jakie stoją przed pedagogami kończącymi studia wyższe. Tworzenie niepublicznych przedszkoli, żłobków i innych instytucji, których zadaniem jest opieka i dbałość o rozwój najmłodszych stało się drogą, którą wybiera wielu absolwentów WSB w Dąbrowie Górniczej.
Uczelnia przygotowuje do prowadzenia prywatnego przedszkola oferując studentom wiedzę pedagogiczną na najwyższym poziomie, ale także korzystając ze swoich doświadczeń z zakresu kształcenia biznesowego wspiera studentów dodatkowymi szkoleniami i warsztatami z zakresu prowadzenia własnej firmy.
Wyższa szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w swojej ofercie ma aktualnie 10 kierunków studiów wyższych oraz ponad 50 kierunków studiów podyplomowych.
 
W rankingu niepublicznych uczelni wyższych tygodnika Wprost WSB w Dąbrowie Górniczej zajęła 2 miejsce w kraju i 1 w południowej Polsce.
Stosunki Międzynarodowe
Ekonomia
Informatyka
Pedagogika
Logistyka
Administracja
Filologia angielska (nowość)
Fizjoterapia
Zarządzanie
Socjologia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.