Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Max Mara - oprawki do okularów, jakich jeszcze nie było

  • Dodano: 2019-07-30 06:30, aktualizacja: 2019-07-30 06:33

Okulary kiedyś były obiektem, który musieliśmy nosić z konieczności, ale który jednak nie poprawiał w żadnym wypadku naszego wyglądu.

Obecnie mamy możliwość wybierać spośród tysięcy różnych wzorów i marek, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować okulary - czy to korekcyjne, czy przeciwsłoneczne - dokładnie tak, aby podkreślały piękno twarzy i pasowały do jej owalu. Jedną z wiodących marek na rynku oprawek okularów jest Max Mara. Czym czaruje nas najbardziej? Czy warto jest kupić oprawki sygnowane tym logotypem?

1. Max Mara - historia marki

2. Niewymuszona elegancja dla każdego

3. Gdzie kupić oprawki Max Mara?

Max Mara - historia marki

Max Mara jest włoską marką modową, skupiającą się głównie na odzieży, choć nie tylko. Została założona przez Achille Maramottiego w 1951 roku, chociaż sam projektant już wcześniej był mocno związany z branżą modową. Ubrania sygnowane logiem tego pomysłowego Włocha zyskały dużą popularność już po wystawieniu pierwszej kolekcji - jego projekty były ponadczasowe i nie wymagały wymieniania co sezon. Z czasem Max Mara rozrosła się, tworząc nie tylko ubrania, ale także kolekcje eleganckich, a czasem ekstrawaganckich oprawek do okularów. Projekt stworzony w hołdzie dla Marylin Monroe szybko zyskał równie dużą popularność, co ubrania, a dzisiaj wiele osób bardzo ceni sobie owe markowe oprawki okularów za ich trwałość i estetyczny design.

Niewymuszona elegancja dla każdego

Max Mara okulary to klasa sama w sobie. Oprawki z tej kolekcji zostały tak zaprojektowane, aby pasować do każdego rodzaju ubioru, na jaki się zdecydujemy, dzięki czemu wyglądamy świetnie zarówno podczas porannego treningu, jak i na spotkaniu biznesowym. Dzięki różnorodności kształtów, kolorów i grubości oprawek znacznie łatwiej jest nam dobrać te, które najlepiej pasują do kształtu naszej twarzy. Decydując się na okulary od Max Mara wybieramy również dobrej jakości materiały i najwyższej klasy wykonanie oprawek, przez co możemy być pewni, że gdy już je kupimy, to pozostaną z nami na długie lata. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie lubią zmian, dla których zmiana oprawek i soczewek wiąże się z dużym kosztem lub po prostu dla takich, które dobrze czują się z konkretnym kształtem okularów.

Gdzie kupić oprawki Max Mara?

Oprawki sygnowane marką Max Mara możemy kupić zarówno online, jak i w stacjonarnych sklepach okulistycznych. Jeżeli nigdy nie mieliśmy tej firmy, warto jest wybrać się do sklepu, aby przymierzyć oprawki i porównać ze starymi - wtedy łatwo znajdziemy najbardziej pasujący model.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.