Wiadomości z Rudy Śląskiej

Medycyna Pracy w 1 godzinę to oszczędność czasu

  • Dodano: 2021-04-09 08:00, aktualizacja: 2021-04-19 16:03

Badania z zakresu medycyny pracy obowiązują każdego pracownika zatrudnionego na umowę o pracę. Badania wstępne, okresowe i kontrolne wykonywane są na podstawie skierowania wydanego przez pracodawcę. Tutaj często zaczynają się problemy, ponieważ większość placówek nie umawia pacjentów na określoną godzinę, a same badania mogą trwać nawet kilka dni.

W efekcie pracodawcy ponoszą straty ze względu na nieobecność pracownika w miejscu pracy. Pracownik również pozostaje w niekomfortowej sytuacji, ponieważ mimo obowiązku wykonania badań w godzinach pracy, bardzo często musi jeszcze w tym czasie zrealizować swoje zobowiązania zawodowe.
 Naprzeciw wychodzi Medycyna Pracy POST MEDICAL z Rudy Śląskiej. Pacjenci umawiani się na określone godziny i nie muszą oczekiwać w długich kolejkach. Same badania z zakresu medycyny pracy są tak planowane, aby czas spędzony w centrum medycznym (wszystkie badania wraz z wydaniem orzeczenia) mieścił się w jednej godzinie. Dzięki temu pracownik może szybko wrócić do swoich obowiązków, a pracodawca nie ponosi z tego tytułu strat.


Nowoczesna medycyna pracy w 1 godzinę? Tak, to możliwe!

Umów się na badania medycyny pracy >


Źródło: Materiały zewnętrzne