Wiadomości z Rudy Śląskiej

Miej swoją paczkę zawsze na oku!

  • Dodano: 2021-02-15 11:15

Niezależnie od tego, czy wysyłamy paczkę na drugi koniec świata, kraju czy też blisko - na drugi koniec miasta, bardzo przydatną funkcją jest śledzenie naszej przesyłki. Jak to działa i dlaczego warto skorzystać z funkcji Inpost śledzenie paczki? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Czas, start! W drogę!

Kurierzy inPost mają ręce pełne roboty nie tylko przed Bożym Narodzeniem. Polacy ukochali sobie korzystanie z paczkomatów przy okazji zakupów w sklepach internetowych przez cały rok, a inPost jest partnerem logistycznym większości z nich. Drzwiczki skrytek w najpopularniejszych lokalizacjach otwierają i zamykają się bez przerwy, dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Obsługa paczkomatów jest banalnie prosta i poradzi sobie z nią każdy. Ten sposób wysyłki sprawdzi się również jeśli zależy nam na szybkiej wysyłce spóźnionego prezentu urodzinowego, czy też ubrania sprzedanego w popularnym serwisie internetowym. Niezwykle dogodnym uzupełnieniem tej usługi jest możliwość śledzenia przesyłki za pomocą funkcji Inpost śledzenie paczki.

W pełni darmowa usługa

Wysyłając paczkę Inpost warto skorzystać z funkcji Inpost śledzenie paczki. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco kontrolować drogę przesyłki na każdym jej etapie. Funkcja ta jest całkowicie darmowa i bardzo prosta w obsłudze. Może z niej skorzystać zarówno adresat, jak i nadawca przesyłki, niezależnie czy będzie to mała koperta, czy też duża paczka. Zatem bez względu na to, czy to ty wysyłasz paczkę, czy też z niecierpliwością przebierasz nogami w oczekiwaniu na zamówione ubrania z najnowszej kolekcji Twojej ulubionej marki – usługa ta pozwoli Ci na śledzenie losów przesyłki, krok po kroku. Jeśli dokonujesz wysyłki za pośrednictwem platformy pośredniczącej jaką jest np. GlobKurier.pl przesyłkę możesz monitorować z poziomu jej strony internetowej.

Jak działa śledzenie przesyłek?

Jeśli obawiasz się, że Inpost śledzenie paczki to skomplikowana sprawa, nic bardziej mylnego! Aby sprawdzić jakie są losy nadanej lub oczekiwanej przesyłki wystarczy znać jej numer. Numer przesyłki znajdziesz w liście przewozowym, w wiadomości e-mail informującej o złożonym zamówieniu lub też w Panelu Klienta na stronie www.globkurier.pl. Ten unikatowy dla każdej paczki numer jest generowany automatycznie po dokonanym zamówieniu i jego opłaceniu. Istnieje możliwość śledzenia aż dziecięciu paczek jednocześnie. Tracking pozwala na śledzenie losów przesyłki od momentu przyjęcia paczki do jej doręczenia adresatowi. Dzięki tej funkcji możemy poznać dokładną datę i godzinę każdego istotnego zdarzenia na trasie przesyłki. Funkcja ta pomoże nam zaplanować czas, tak aby odbiór paczki był czystą przyjemnością. A później można już rozrywać kartonik i cieszyć się zawartości przesyłki!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.