Wiadomości z Rudy Śląskiej

Myślisz materac, mówisz Hilding. Grupa Hilding Anders to lider w produkcji materacy

  • Dodano: 2020-05-26 12:45

Dobry materac jest jednym z najważniejszych czynników, które mogą przesądzić o komforcie i jakości wypoczynku. Wybierając rozwiązanie do sypialni, warto więc sięgnąć po sprzęt najwyższej jakości. Przyjrzymy się, co wyróżnia materace proponowane przez lidera branży, grupę Hilding Anders.

1. Dbałość o wybór najlepszych materiałów

Wysoka jakość materiałów jest znakiem rozpoznawczym grupy Hilding Anders. Selektywność w doborze najlepszych surowców pozwoliła firmie stworzyć materace, które są nie tylko bardzo komfortowe, ale również wytrzymałe i bezpieczne dla zdrowia. Właściwość ta szybko przełożyła się na popularność produktów wśród regularnych konsumentów, a także osób z alergiami i problemami oddechowymi. Materace Hilding, ze względu na doskonały skład, mogą być z powodzeniem stosowane również przez najmłodsze dzieci i użytkowników z wysokimi wymaganiami, np. obłożnie chorych.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów materace Hilding przed dopuszczeniem do sprzedaży są poddawane rygorystycznym testom i analizom. Ich jakość została potwierdzona prestiżowymi odznaczeniami i certyfikatami:

  • Oeko-Tex, które gwarantuje, że w produkcji materaców wykorzystano materiały nieszkodliwe dla zdrowia,
  • Znak Jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH - najwyższa jakość w kategoriach ergonomii, higieny, klimatu i trwałości,
  • pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka (dotyczy modeli dedykowanych niemowlętom i małym dzieciom),
  • status produktu medycznego I klasy, który otrzymały ortopedyczne materace Hilding i specjalistyczne modele SleepMed.

2. Szeroka gama produktów

Hilding Anders oferuje szeroki wybór produktów. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się materace dla różnych grup wiekowych (odpowiednio dostosowane pod kątem rozmiaru i właściwości), użytkowników o zróżnicowanej budowie sylwetki i rozmaitych wymaganiach. Mnogość dostępnych opcji pozwala dobrać materac skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego konsumenta.

Jednym z najważniejszych kryteriów podziału materacy jest rodzaj materiału, z którego został wyprodukowany wkład sprzętu. Pod tym kątem wyróżnimy:

  • materace piankowe (z piany wysokoelastycznej, termoelastycznej lub lateksowej),
  • sprężynowe (bazujące na mechanizmie sprężyn kieszeniowych)
  • hybrydowe. 

Materace wykonane z różnych surowców będą odmienne od wieloma względami. Każdy typ został dokładnie omówiony w artykule „Rodzaje materacy - krótki przewodnik po rodzajach i charakterystyce materacy”.

3. Remedium na dolegliwości bólowe pleców

Materace Hilding Anders, ze względu na wysokogatunkowe materiały i zastosowanie nowoczesnych technologii, są sprzymierzeńcem w walce z bólem kręgosłupa. Modele, wyprofilowane zgodnie z anatomią ludzkiej sylwetki, zapewnią optymalne wsparcie na każdym odcinku kręgosłupa, redukując nacisk na ciało i amortyzując newralgiczne partie sylwetki (obręcz barkową i miednicową). Materace tego typu promują naturalne (s-kształtne) ułożenie kręgosłupa, a tym samym aktywnie przeciwdziałają wadom postawy i przynoszą ulgę dla osób, które cierpią na przewlekłe bóle pleców.

Ortopedyczne właściwości sprzętu są cenione nie tylko przez chorych zmagających się z problemami układu ruchu, ale także przez wyczynowych sportowców, którzy potrzebują warunków do intensywnej regeneracji obciążonych mięśni i stawów. Materace prozdrowotne Hilding to także doskonały wybór do sypialni dziecięcej - takie modele dbają o prawidłowy rozwój kręgosłupa w krytycznym okresie dojrzewania.

Wśród rozwiązań Hilding Anders dla nastolatków polecane są zwłaszcza modele lateksowe, które wspomagają proces kształtowania się kręgosłupa, a także aktywnie odprowadzają nadmiar wilgoci i ciepła (istotne zwłaszcza w przypadku młodzieży, która nadmiernie poci się nocą). Po więcej informacji na temat modeli lateksowych odsyłamy do artykuły „Czym jest materac lateksowy? Poznaj jego zalety i wady”.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.