Wiadomości z Rudy Śląskiej

Na co zwrócić uwagę, decydując się na torby płócienne z nadrukiem?

  • Dodano: 2024-05-29 15:30

Firmy i instytucje chętnie wręczają swoim klientom i kontrahentom różnego rodzaju gadżety reklamowe. Zwykle są to przedmioty codziennego użytku, takie jak kubki, długopisy czy breloki, na których umieszczono logo lub nazwę firmy. Do najpopularniejszych podarunków reklamowych należą także torby bawełniane. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę, decydując się na tego typu gadżet reklamowy w swojej firmie!

Torby płócienne z nadrukiem nie tylko stanowią świetną powierzchnię reklamową, ale też idealnie wpisują się w trend świadomości ekologicznej. Coraz częściej jesteśmy zachęcani do używania własnych toreb zamiast foliówek na zakupy, choć tego typu torby czy plecako-worki można wykorzystać także w wielu innych sytuacjach. W tym artykule podpowiadamy, jak zamówić torby z własnym nadrukiem!

Torby bawełniane z własnym nadrukiem – stylowe i ekologiczne

Jeśli chodzi o upominki reklamowe, klienci i kontrahenci najbardziej doceniają praktyczne i funkcjonalne, a przy okazji ładne gadżety, które mogą wykorzystać na co dzień. W tę definicję doskonale wpisują się torby bawełniane. Wytrzymała torba na długich uszach świetnie się prezentuje, jest ekologiczna i wygodna. Bez trudu utrzyma ciężar zakupów, ale przyda się także przy wyjściu po książki do biblioteki, na piknik z dzieckiem lub na plażę.

Torby płócienne z nadrukiem – na co zwrócić uwagę?

Każda firma czy instytucja może zamówić torby z własnym nadrukiem, na przykład logo, nazwą firmy czy danymi kontaktowymi, aby wręczać je jako upominki reklamowe. Jednak jeszcze przed złożeniem zamówienia, warto dokładnie przemyśleć pewne kwestie i parametry, na które zwracamy uwagę poniżej.

Torby czy worki z nadrukiem?

Po pierwsze, warto zastanowić się nad formą upominku. Do wyboru są zarówno bawełniane torby, jak i worki z nadrukiem, które wyglądają jak stylowe plecaki na sznurkach. Taki plecako-worek reklamowy jest nieco bardziej sportową i młodzieżową opcją, więc dobrze się sprawdzi na przykład do wręczania klientom podczas imprez takich jak juwenalia, pikniki rodzinne, festyny czy zawody sportowe. Plecaki na sznurkach z własnym logo można także wypełnić innymi gadżetami reklamowymi – długopisami, brelokami czy notesami.

Gramatura i wytrzymałość

Kolejną kwestią, którą warto przemyśleć, jest gramatura. Zarówno plecaki na sznurkach, jak i torby płócienne z nadrukiem, dostępne są w różnych gramaturach – od 140 do nawet 320 g/m2. Im wyższa gramatura, tym wyższa wytrzymałość torby lub worka na uszkodzenia czy rozdarcia. Ta cecha jest szczególnie ważna, ponieważ z założenia bawełniane torby czy plecako-worki mają być gadżetami wielokrotnego użytku. Im dłużej wytrzymają, tym dłużej będą służyć za reklamę.

Materiał

Torby płócienne z nadrukiem nie muszą być wykonane wyłącznie z bawełny, podobnie jak plecaki na sznurkach z własnym logo. Równie dobrym wyborem mogą być torby lniane – szczególnie na lato, a także wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. To opcja polecana szczególnie tym firmom i instytucjom, które stawiają na zrównoważony rozwój i dbają o swój proekologiczny wizerunek. W przypadku plecako-worków z nadrukiem do wyboru jest jeszcze więcej opcji – wytrzymałe worki poliestrowe, bezpieczne worki odblaskowe, worki termiczne wzmocnione warstwą izolacyjną, a nawet plecaki do kolorowania idealne dla dzieci i młodzieży.

Rodzaj nadruku reklamowego

Gdy rodzaj i materiał torby czy worka reklamowego jest już ustalony, należy zadecydować, jaki nadruk ma się na nim pojawić. Warto pamiętać, aby styl nadruku był dostosowany do reputacji i przesłania firmy. Nieco inny nadruk będzie prezentował się na torbach od firmy biznesowej, a nieco inny od organizacji sportowej czy edukacyjnej. W firmie https://videodruk.pl można zamówić dowolny nadruk reklamowy na torbach i plecakach – logo, nazwę, hasło czy promocję konkretnych produktów. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i oczywiście rozmiar torby czy plecako-worka. Profesjonaliści chętnie pomogą dobrać odpowiedni nadruk.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.