Wiadomości z Rudy Śląskiej

Odkryj innowacyjne materace piankowe skandynawskiego producenta Hilding Anders

  • Dodano: 2020-10-12 08:15, aktualizacja: 2020-10-14 10:36

Zapewnienie właściwego podparcia kręgosłupowi to jedno z głównych zadań każdego materaca, niezależnie od wybranego rodzaju czy rozmiaru konstrukcji. Wiele osób miewa problemy z porannym bólem pleców, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że ich główną przyczyną może być źle dobrany materac, który nie wpasowuje się w indywidualne potrzeby danej osoby. Kluczowe jest znalezienie konstrukcji, która będzie wytrzymała, a przy okazji zapewni właściwą pozycję kręgosłupowi przez cały czas trwania snu. Cenionym i sprawdzonym rozwiązaniem do sypialni są materace piankowe, które dzięki zastosowaniu specjalnego wypełnienia, idealnie dopasowują się do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała. Znanym i sprawdzonym producentem innowacyjnych materacy piankowych jest Hilding Anders – sprawdź, za co została doceniona ta skandynawska marka.

Dobre materace piankowe Hilding Anders – właściwe podparcie dla kręgosłupa i wiele więcej

Dobór właściwego materaca bywa często zrzucany na dalszy plan, a wiele osób decyduje się na rozwiązanie, które nie zostało w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb przyszłego użytkownika, co może negatywnie odbić się na jego zdrowiu. Jednym z pierwszych objawów źle dopasowanego materaca są poranne bóle pleców, które z tygodnia na tydzień nasilają się. Dłuższe ignorowanie tego problemu może przerodzić się w powstanie poważnych urazów czy zwyrodnień, których leczeniem będzie musiał zająć się specjalista. Lekarze, ortopedzi i rehabilitanci doradzają, by nie zaniedbywać problemów związanych z kręgosłupem, a jednym z czynników wspierających zdrowy tryb życia jest komfortowy sen.

Zapewnia go właściwie dobrany materac, który podpiera kręgosłup na całej jego długości i to przez całą noc. Wraz z rozwojem technologii, coraz popularniejsze stały się materace piankowe, które dzięki zastosowaniu pianek termo- i wysokoelastycznych, idealnie dopasowują się do ciała danej osoby. Konstrukcja reaguje nie tylko na wszelkie krzywizny ciała i wpasowuje się w sylwetkę danej osoby, ale również dostosowuje się do temperatury użytkownika, sprawiając, że organizm ma szansę na regenerację. Szczególnie dotyczy to mięśni, które w ciągu dnia odpowiadają z utrzymanie kręgosłupa we właściwej pozycji.

Właściwy materac piankowy – na jakie elementy zwracać szczególną uwagę?

Zarówno branżowi eksperci, jak i zwykli użytkownicy cenią sobie materace piankowe marki Hilding Anders, w których zastosowano 7 stref twardości. Dzięki temu konstrukcja idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika, zwiększając komfort snu i poprawiając jego efektywność. Propozycja skandynawskiego producenta doskonale sprawdzi się zarówno jako materac dla pary, jak i singla, a wiele konstrukcji dostępnych jest u dużych dystrybutorów, jak Ikea, Agata Meble czy BRW. Hilding Anders współpracuje również z mniejszymi markami, jak SleepMed czy Sleepinghouse, oferując innowacyjne rozwiązania dostosowane do szerokiego grona odbiorców.

Materac piankowy sprawdzi się również w łóżkach specjalistycznych – dzięki swojej elastyczności idealnie pasuje on do stelaży z regulowanym kątem nachylenia zagłówka, a dodatkowo konstrukcja odporna jest na uszkodzenia mechaniczne czy przetarcia.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW czy też unikatowych rozwiązań zastosowanych w marce prywatnej Sleepmed.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.