Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Oferta kredytowa na zakup Opla Corsa i Opla Astra

  • Dodano: 2020-01-27 09:45

Opel Corsa i Opel Astra to modele samochodów osobowych niemieckiego producenta, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Aktualnie to liderzy innowacji – jak mówi Ingolf Schneider, szef działu technologii oświetlenia w firmie Opel. Zakup nowego Opla Corsy w najtańszej wersji to koszt  49 990zł, a nowego Opla Astra 70 500zł. To dość duży jednorazowy wydatek. Z tego powodu warto rozważyć zakup Opla w kredycie.

Co to jest kredyt samochodowy?

Kredyt samochodowy to forma finansowania, w której środki muszą zostać przeznaczone na kupno samochodu lub innych pojazdów. Wymaga to jednak odpowiedniego zabezpieczenia, które może mieć kilka postaci. Najczęściej jest to odstąpienie praw wynikających z posiadania Polisy AC. W niektórych sytuacjach może to być również zastaw rejestrowy (w dowodzie rejestracyjnym pojawia się informacja o wpisie do krajowego rejestru zastawów) lub przewłaszczenie (bank jest wpisany jako współwłaściciel).

Kredyt udzielany jest przez bank lub inną instytucję do tego upoważnioną. Każdorazowo należy pamiętać, aby dokładnie sprawdzić parametry i warunki oferty kredytowej, aby później uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Dla kogo jest przeznaczona oferta kredytowa Opla?

Z oferty na zakup Opla mogą skorzystać zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorcy, zaciągający kredyt na własne potrzeby bądź prowadzonej działalności gospodarczej. Warunki kredytowe są uzależnione od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta.

Kredyt na wybrane samochody Opla

Nowy Opel Corsa i Opel Astra to dwa najczęściej kupowane modele w kredycie. Ofertą kredytową 3,99% objęte są wybrane samochody dostępne w salonach Opla od ręki.  Jest to udzielany przez BNP Paribas Polska S.A., w ramach współpracy w dealerem.

Dlaczego warto zakupić nowego Opla w kredycie?

Opel Kredyt to wciąż najpopularniejsza forma finansowania zakupu samochodu. Dlaczego?

  • rozwiązanie dla osób nie posiadających wystarczających środków
  • oferta tańsza niż kredyt gotówkowy
  • oprocentowanie stałe w ciągu roku
  • wpłata własna nawet i 0zł
  • możliwość objęcia kredytem AC i OC oraz pakietów serwisowych OpelFlexCare
  • wszystkie formalności załatwiane w jednym miejscu

Kredyt bankowy to produkt, którego nie trzeba się obawiać jeżeli korzysta się z niego rozsądnie a aktualna, promocyjna oferta kredytowa pomaga w spełnieniu marzenia o własnym nowym Oplu.

Zaproszenie do Salonu

Odkąd w Salonach obowiązuje tak atrakcyjna forma finansowania, warto przyjrzeć się nowemu Oplu Astrze i Corsie z bliska i odkryć ich zalety, a także skorzystać w jazdy testowej.

Sprawdź oferty kredytowe na opel.kanclerz.com.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.