RudaSlaska.com.pl - 20 lat

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pamiątka, dzięki której ślub zapamiętasz na dłużej

  • Dodano: 2022-02-21 13:00

Ślub to długo wyczekiwana chwila, niezwykle ważny dzień, w którym Para Młoda przysięga sobie miłość, wierność i związek do końca życia. Z tego dnia każda ilość pamiątek jest czymś pożądanym  - zdjęcia, filmiki, księga wpisów, fotobudka. Wszystkie pamiątki sprawiają, że wesele pamięta się przez długie lata i pokazuje je podczas spotkania z rodziną, czy przyjaciółmi, a po latach pokazuje się materiały z wesela dzieciom i opowiada wspomnienia związane z tym dniem.

Praktyczne podejście do ślubnych zdjęć

Trudno codziennie oglądać albumy, czy filmy z wesela. Dobrym pomysłem jest drobny, dekoracyjny akcent, który będzie przypominał o tym ważnym dniu. Fotokalendarz z wesela na zatrzymanie wspomnień ze ślubu przez cały rok - szczególnego znaczenia nabiera po latach, kiedy niektórych gości już nie ma wśród nas. Do wyboru są różne szablony kalendarzy, formaty zdjęć i krótkie teksty pisane od serca.

Jak wybrać zdjęcia do fotokalendarza ślubnego?

W fotokalendarzu najważniejsze są zdjęcia. To one przesądzają o wyjątkowości tego przedmiotu. Wybieramy najpiękniejsze z tego dnia. Mogą dotyczyć poszczególnych etapów z dnia zaślubin, np.: przygotowania, uroczystości ślubnej, wesela, zdjęć z gośćmi lub sesji studyjnej/plenerowej. Można też skupić się na zdjęciach tylko z momentu składania przysięgi lub z pleneru. Ciekawym pomysłem będzie uwiecznienie weselnych zabaw na kalendarzu lub młodej pary z najważniejszymi gośćmi (rodzicami, dziadkami).

Fotokalendarz ze zdjęciami ślubnymi po latach

Nie jest powiedziane, że fotokalendarz ze zdjęciami ślubnymi można realizować jedynie w pierwszym pełnym roku małżeństwa. Lata mijają, życie dotyczy się swoim tempem, dając to dobre, to gorsze chwile. Przed kolejną rocznicą ślubu można zamówić fotokalendarz ze ślubnymi zdjęciami, który będzie przypominał o tamtych wyjątkowych chwilach. Jest to świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu rodziców lub przyjaciół.

Fotokalendarz ze zdjęciami ślubnymi robionymi przez gościa weselnego, których Młoda Para nie posiada w swoim albumie, to świetny podarunek dla nowożeńców. Stanowi wtedy uzupełnienie ślubnych pamiątek. Przy każdym zdjęciu można umieścić jakiś tekst i dobrać tło. Takiego kalendarza nie wyrzuca się po zakończonym roku, ale przechowuje jako pamiątkę rodzinną.  Właśnie takie przedmioty, jak kalendarz ze zdjęciami ślubnymi, tworzą historię rodziny. Psychologowie są zgodni, co to tego, że zdjęcia, niezależnie od oprawy, pomagają przeżyć chwilową rozłąkę spowodowaną pracą czy chorobą. Dla posiadaczy fotokalendarza ważne jest to, że nie muszą wyciągać albumów, aby obejrzeć zdjęcia, ponieważ to właśnie ulubione fotografie zdobią kalendarz.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze    dodaj

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.