Wiadomości z Rudy Śląskiej

Pierścionek zaręczynowy z odrobiną szaleństwa – jak urozmaicić klasyczną biżuterię?

  • Dodano: 2023-04-06 15:45

Minimalistyczny pierścionek zaręczynowy z diamentem umieszczonym w koronie, od wielu lat triumfuje w kategorii biżuterii na oświadczyny. Chociaż tak piękny model sprawdzi się w każdym przypadku, zakochani panowie chcieliby nadać tradycyjnej ozdobie nutkę nietuzinkowości, dzięki której symbol miłości stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Jak to zrobić? Oto nasze propozycje!

Konfigurator pierścionków zaręczynowych

Narzędziem, które pozwoli Ci na stworzenie niepowtarzalnej biżuterii zaręczynowej, a także pokazanie, jak dobrze znasz swoją ukochaną, jest konfigurator pierścionków. Zdecyduj o tym, w jakim stylu ma być symbol miłości, ukoronuj go odpowiednim kamieniem szlachetnym i opraw w wymarzony kruszec. Na koniec dodaj romantyczny grawerunek, w którym wyrazisz swoje uczucia. Piękny gest, jakim jest zaangażowanie się w tworzenie pierścionka zaręczynowego, z pewnością rozczuli Twoją wybrankę, a także sprawi, że poczuje się doceniona. Dzięki niemu nawet najskromniejsza biżuteria nabiera ogromnej wartości. Przelej całą swoją miłość w tworzenie spersonalizowanego projektu, aby za pomocą pierścionka pokazać drugiej połówce, jak bardzo Ci na niej zależy. Niech wyjątkowa biżuteria SAVICKI stanie się nie tylko pamiątką z dnia zaręczyn, ale także ponadczasowym pomnikiem, oddającym cześć Waszej relacji.

Nietuzinkowy kruszec w pierścionkach zaręczynowych

Nadanie klasycznej biżuterii odrobiny szaleństwa okazuje się łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy oprawić wybrany model w nietuzinkowy kruszec, który sprawi, że ozdoba zyska niepowtarzalny charakter. W tej roli fenomenalnie sprawdzi się czarne złoto, które znajdziesz w ofercie pierścionków zaręczynowych jubilera SAVICKI: https://savicki.pl/pierscionki-zareczynowe. Nietuzinkowa barwa metalu, w połączeniu z tradycyjnym wzorem, tworzy wspaniały efekt finalny, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jaki klejnot najbardziej dopasuje się do takiej biżuterii? Każdy! Niezależnie od tego, czy postawisz na klasyczny diament, romantyczny rubin, czy elegancki szmaragd – biżuteria zaprezentuje się fenomenalnie. Daj się ponieść fantazji i podaruj ukochanej oryginalny pierścionek zaręczynowy z czarnego złota, aby ją zaskoczyć. Niech wyszukana biżuteria już zawsze przypomina jej o momencie, w którym przysięgliście sobie miłość na wieki. 

Srebrny pierścionek zaręczynowy z nietypowym kamieniem

Klasyczny pierścionek zaręczynowy z wyjątkowym kamieniem szlachetnym

Wybór kamienia szlachetnego, który będzie stanowił centralną część biżuterii to nie lada wyzwanie. W końcu wpływa on na to, ile kosztuje pierścionek zaręczynowy, jak się prezentuje, a także na jego symbolikę. Złoty pierścionek zaręczynowy z diamentem to absolutna klasyka. Lśniąca oprawa doskonale otula połyskujący milionem iskierek klejnot, który stanowi serce symbolu miłości. Aby nadać biżuterii odrobiny szaleństwa, warto rozważyć wybór nietuzinkowego kamienia. Za jego sprawą cała kompozycja nabierze unikatowego charakteru oraz wyjątkowego znaczenia. Czarny diament, cytryn, a może kwarc? Każda z wymienionych propozycji urozmaici oświadczynową biżuterię, czyniąc ją niepowtarzalną! To jednak nie wszystko. Zapoznaj się z szeroką gamą klejnotów w ofercie SAVICKI i wybierz ten, który najbardziej dopasuje się do Twojej ukochanej. Możesz kierować się jej znakiem zodiaku, ulubionym kolorem lub cechami charakteru. Niech serce pierścionka zaręczynowego stanie się odzwierciedleniem osobowości Twojej ukochanej oraz tego, co nosisz w sercu.  Dołóż wszelkich starań, by symbol miłością ją oczarował, w końcu taką biżuterię dostaje się tylko jeden raz w życiu! 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Achim

    Zareczynowy pierscionek to obiekt porzadania kazdej samotnej matki

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.