Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ponad 1000 zdjęć w galerii Rudy Śląskiej !

  • Dodano: 2005-11-13 22:40

Na początku września informowaliśmy o uruchomieniu galerii Rudy Śląskiej. Firma Silnet, pomysłodawca budowy działu zawierającego zdjęcia naszego miasta, udostępniła początkowo 300 zdjęć. Autorem kolejnych 400 fotografii, które zasiliły galerię, również był Silnet.

Od powstania galerii minęły dwa miesiące i Kliknij aby powiększyć !do tej pory udało się zgromadzić pokaźną liczbę ponad 1000 zdjęć ukazujących Rudę Śląską. Dzięki zaangażowaniu gości naszego portalu oraz zaprzyjaźnionych witryn w akcję powiększania galerii, odwiedzający portal www.rudaslaska.com.pl mogą zobaczyć wiele znanych i nieznanych zakątków miasta.

Na początku galeria zawierała zdjęcia przedstawiające Rudę Śląską, jaką wszyscy znamy. Od tego czasu pojawiło się kilka kategorii, które wykraczają poza widoki znane nam z życia Kliknij aby powiększyć !codziennego. Pojawił się dział „zjawiska naturalne”, gdzie można podziwiać zachody i wschody słońca, tęczę oraz burze przechodzące nad Rudą Śląską. Dodano również kategorię „Ruda Śląska z lotu ptaka”, gdzie prezentujemy zdjęcia miasta wykonane z samolotu lub szybów kopalni. Najnowsza kategoria w galerii portalu to „stare pocztówki”. Tutaj użytkownicy znajdą pocztówki z początku XX wieku, na których przedstawiono ówczesną Rudę Śląską.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do Kliknij aby powiększyć !powstania i rozbudowy galerii Rudy Śląskiej. Chociaż zgromadziliśmy już ponad 1000 fotografii, nie zamierzamy na tym poprzestać. Dlatego, jak zwykle zwracamy się do Państwa z prośbą o dołączenie swoich zdjęć do galerii. Można to zrobić przesyłając fotografie na adres redakcja@rudaslaska.com.pl