Wiadomości z Rudy Śląskiej

Prywatny detektyw na usługach firm i osób prywatnych - co oferuje?

 • Dodano: 2021-04-21 08:30, aktualizacja: 2021-04-21 08:44

Prywatny detektyw to ktoś, po kogo sięga się w nagłych wypadkach. Nie jest on osobą, z którą chciałoby mieć się stały i regularny kontakt - potrafi jednak być naprawdę przydatny. Niejednokrotnie uznawany za wręcz zbawiennego, potrafi przynieść korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Ale w czym tak właściwie jest w stanie pomóc? Jakie usługi świadczy i kiedy warto po niego sięgnąć? O tym wszystkim powiemy dziś, przedstawiając większą część jego oferty skierowanej do firm i osób prywatnych.

Prywatny detektyw a osoba prywatna - najpopularniejsze usługi

Nie ma co ukrywać - prywatni detektywi zdecydowanie najbardziej kojarzeni są z usługami, które kierują do osób prywatnych. Taki ich wizerunek wykreowały media. Jest w nim wiele prawdy, gdyż to właśnie od osób prywatnych się to wszystko zaczęło, a zakres kierowanych do nich usług jest najszerszy. Te wybrane prezentujemy poniżej.

 • Zdrady - jest to zdecydowanie najczęstszy powód sięgania po usługi prywatnego detektywa. Zazdrość nie zawsze jest nieuzasadniona, a prawdziwy profesjonalista jest w stanie zweryfikować jej zasadność i dostarczyć klientowi lub klientce rzetelnych informacji na temat jego / jej partnera.
 • Obserwacja - uzyskiwanie informacji na temat danej osoby wymaga jej obserwacji. Niezależnie od tego, czy ma ono na celu ustalenie, w jakim środowisku się obraca, gdzie jest faktycznie zatrudniona czy jakie miejsce zamieszkuje - dokładnie wtedy się po nią sięga. Prywatni detektywi dysponują kwalifikacjami oraz umiejętnościami, by przeprowadzić ją dyskretnie i skrupulatnie.
 • Ustalanie danych adresowych / miejsca pracy - jeżeli ma się problem z namierzeniem osoby, która jest coś dłużna lub która zaginęła, prywatny detektyw powinien być w stanie w tym wszystkim pomóc.
 • Radzenie sobie ze stalkingiem / mobbingiem - zarówno stalking, jak i mobbing to coś, z czym nikt nie chciałby mieć do czynienia. Jeżeli do takowych dochodzi, trzeba działać - prywatny detektyw pomoże zebrać materiał dowodowy do spraw sądowych, ale i przeprowadzić klienta przez cały proces zmierzający do wymierzenia odpowiedzialnym za nie osobom sprawiedliwości.
 • Kontrola rodzicielska - rodzic nigdy nie jest w stanie być wszędzie tam, gdzie jego dziecko. Jeżeli ma wątpliwości co do jego działań i pewnych jego zachowań, może sięgnąć po usługi detektywa, który w profesjonalny sposób zbada, co robi dziecko poza zasięgiem wzroku ojca lub matki. Skutecznie i dyskretnie.

Prywatny detektyw a firma - najpopularniejsze usługi

Choć usługi świadczone przez prywatnego detektywa zdecydowanie najbardziej kojarzone są z osobami prywatnymi (głównie za sprawą telewizji, w której taka jego sylwetka jest przedstawiona), sam w sobie jest on w stanie pomóc również firmom. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze usługi, w kontekście których sięgają po niego przedsiębiorcy.

 • Wywiad gospodarczy - firmy mają to do siebie, że bardzo często współpracują z innymi przedsiębiorstwami. Rzecz w tym, że współpraca ta nie zawsze im się opłaca - zwłaszcza jeśli wejdą w nią z kimś zadłużonym i po prostu niewypłacalnym. Wywiad gospodarczy pozwoli temu zapobiec - detektyw użyje swoich zdolności, wiedzy oraz znajomości do dokładnego prześwietlenia firmy, z którą chce się współpracować.
 • Kontrwywiad gospodarczy - działa on zgoła odmiennie od wywiadu, gdyż celuje w zapobieganie byciu prześwietlanym. Na to właśnie prześwietlanie bardzo często decyduje się konkurencja, która za wszelką cenę chce dowiedzieć się więcej na temat tego, z kim przychodzi jej konkurować. Nie warto ułatwiać jej zadania. Kontrwywiad blokuje też działania osób działających na szkodę przedsiębiorstwa (w tym również pracowników).
 • Weryfikacja i sprawdzanie pracowników - naturalnym jest, że firma przed zatrudnieniem pracownika chce w jak największym stopniu go sprawdzić - tak, aby nie wejść we współpracę z kimś czy to nieuczciwym, czy też po prostu nieobeznanym w fachu. Prywatny detektyw jest w stanie sprawdzić taką osobę i jej wiarygodność, również pod kątem podatnego przez nią CV. Jeżeli ma się wątpliwości związane z uczciwością już zatrudnionych pracowników, jest on też w stanie pomóc, radząc sobie czy to z oszustwami, czy też kradzieżami.
 • Wykrywanie podsłuchów - choć nie mówi się o tym często, zdarza się, że w firmach instalowane są podsłuchy - przede wszystkim przez spragnioną informacji konkurencję. Dobry detektyw jest w stanie je wykryć i skutecznie wyśledzić tego, komu one służą.
 • Windykacja - działalność firmy nie zawsze sprowadza się do przyjemnych rzeczy, a często o swoje należności trzeba walczyć. Dobry prywatny detektyw jest w stanie w tym pomóc.

Podsumowanie

Jak widać po powyższym, prywatny detektyw jest osobą bardzo wszechstronną, będącą w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi, a często wyglądającymi na niemożliwe zadaniami. O ile oczywiście postawi się na tego solidnego i doświadczonego, pochodzącego z renomowanej agencji. Tacy właśnie są detektywi z agencji Dobry Detektyw. Stawiając na nich można mieć pewność, że własnego problemu pozbędzie się szybko, sprawnie oraz przede wszystkim skutecznie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.