Wiadomości z Rudy Śląskiej

Prywatny detektyw na usługach firm i osób prywatnych - co oferuje?

 • Dodano: 2021-04-21 08:30, aktualizacja: 2021-08-10 09:53

Prywatny detektyw to ktoś, po kogo sięga się w nagłych wypadkach. Nie jest on osobą, z którą chciałoby mieć się stały i regularny kontakt - potrafi jednak być naprawdę przydatny. Niejednokrotnie uznawany za wręcz zbawiennego, potrafi przynieść korzyści zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Ale w czym tak właściwie jest w stanie pomóc? Jakie usługi świadczy i kiedy warto po niego sięgnąć? O tym wszystkim powiemy dziś, przedstawiając większą część jego oferty skierowanej do firm i osób prywatnych.

Prywatny detektyw a osoba prywatna - najpopularniejsze usługi

Nie ma co ukrywać - prywatni detektywi zdecydowanie najbardziej kojarzeni są z usługami, które kierują do osób prywatnych. Taki ich wizerunek wykreowały media. Jest w nim wiele prawdy, gdyż to właśnie od osób prywatnych się to wszystko zaczęło, a zakres kierowanych do nich usług jest najszerszy. Te wybrane prezentujemy poniżej.

 • Zdrady - jest to zdecydowanie najczęstszy powód sięgania po usługi prywatnego detektywa. Zazdrość nie zawsze jest nieuzasadniona, a prawdziwy profesjonalista jest w stanie zweryfikować jej zasadność i dostarczyć klientowi lub klientce rzetelnych informacji na temat jego / jej partnera.
 • Obserwacja - uzyskiwanie informacji na temat danej osoby wymaga jej obserwacji. Niezależnie od tego, czy ma ono na celu ustalenie, w jakim środowisku się obraca, gdzie jest faktycznie zatrudniona czy jakie miejsce zamieszkuje - dokładnie wtedy się po nią sięga. Prywatni detektywi dysponują kwalifikacjami oraz umiejętnościami, by przeprowadzić ją dyskretnie i skrupulatnie.
 • Ustalanie danych adresowych / miejsca pracy - jeżeli ma się problem z namierzeniem osoby, która jest coś dłużna lub która zaginęła, prywatny detektyw https://www.24detektyw.pl/ powinien być w stanie w tym wszystkim pomóc.
 • Radzenie sobie ze stalkingiem / mobbingiem - zarówno stalking, jak i mobbing to coś, z czym nikt nie chciałby mieć do czynienia. Jeżeli do takowych dochodzi, trzeba działać - prywatny detektyw pomoże zebrać materiał dowodowy do spraw sądowych, ale i przeprowadzić klienta przez cały proces zmierzający do wymierzenia odpowiedzialnym za nie osobom sprawiedliwości.
 • Kontrola rodzicielska - rodzic nigdy nie jest w stanie być wszędzie tam, gdzie jego dziecko. Jeżeli ma wątpliwości co do jego działań i pewnych jego zachowań, może sięgnąć po usługi detektywa, który w profesjonalny sposób zbada, co robi dziecko poza zasięgiem wzroku ojca lub matki. Skutecznie i dyskretnie.

Prywatny detektyw a firma - najpopularniejsze usługi

Choć usługi świadczone przez prywatnego detektywa zdecydowanie najbardziej kojarzone są z osobami prywatnymi (głównie za sprawą telewizji, w której taka jego sylwetka jest przedstawiona), sam w sobie jest on w stanie pomóc również firmom. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze usługi, w kontekście których sięgają po niego przedsiębiorcy.

 • Wywiad gospodarczy - firmy mają to do siebie, że bardzo często współpracują z innymi przedsiębiorstwami. Rzecz w tym, że współpraca ta nie zawsze im się opłaca - zwłaszcza jeśli wejdą w nią z kimś zadłużonym i po prostu niewypłacalnym. Wywiad gospodarczy pozwoli temu zapobiec - detektyw użyje swoich zdolności, wiedzy oraz znajomości do dokładnego prześwietlenia firmy, z którą chce się współpracować.
 • Kontrwywiad gospodarczy - działa on zgoła odmiennie od wywiadu, gdyż celuje w zapobieganie byciu prześwietlanym. Na to właśnie prześwietlanie bardzo często decyduje się konkurencja, która za wszelką cenę chce dowiedzieć się więcej na temat tego, z kim przychodzi jej konkurować. Nie warto ułatwiać jej zadania. Kontrwywiad blokuje też działania osób działających na szkodę przedsiębiorstwa (w tym również pracowników).
 • Weryfikacja i sprawdzanie pracowników - naturalnym jest, że firma przed zatrudnieniem pracownika chce w jak największym stopniu go sprawdzić - tak, aby nie wejść we współpracę z kimś czy to nieuczciwym, czy też po prostu nieobeznanym w fachu. Prywatny detektyw https://www.fg-polska.pl/uslugi-detektywistyczne-i-pomoc-w-zaginieciach/ jest w stanie sprawdzić taką osobę i jej wiarygodność, również pod kątem podatnego przez nią CV. Jeżeli ma się wątpliwości związane z uczciwością już zatrudnionych pracowników, jest on też w stanie pomóc, radząc sobie czy to z oszustwami, czy też kradzieżami.
 • Wykrywanie podsłuchów - choć nie mówi się o tym często, zdarza się, że w firmach instalowane są podsłuchy - przede wszystkim przez spragnioną informacji konkurencję. Dobry detektyw jest w stanie je wykryć i skutecznie wyśledzić tego, komu one służą.
 • Windykacja - działalność firmy nie zawsze sprowadza się do przyjemnych rzeczy, a często o swoje należności trzeba walczyć. Dobry prywatny detektyw jest w stanie w tym pomóc.

Podsumowanie

Jak widać po powyższym, prywatny detektyw jest osobą bardzo wszechstronną, będącą w stanie poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi, a często wyglądającymi na niemożliwe zadaniami. O ile oczywiście postawi się na tego solidnego i doświadczonego, pochodzącego z renomowanej agencji. Tacy właśnie są detektywi z agencji Dobry Detektyw. Stawiając na nich można mieć pewność, że własnego problemu pozbędzie się szybko, sprawnie oraz przede wszystkim skutecznie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.