Wiadomości z Rudy Śląskiej

Ruszyła Telewizja Bykowina

  • Dodano: 2010-11-03 08:00, aktualizacja: 2010-11-04 08:19

Właśnie ruszył jedyny i niepowtarzalny projekt pod tytułem "Telewizja Bykowina". Znajdziecie ją na stronie www.mojabykowina.pl, która działa już od 31 marca 2010r. Twórcami tegoż przedsięwzięcia są Piotr Wesołowski i Tadeusz Jarosik właściciel Studia Filmowego "Pan Tadeusz".


Jak wiadomo Internet jest potęgą. Prasa powoli przenosi się do Internetu, tak jak i telewizja w opinii fachowców w przeciągu 10 lat znajdzie tam swoje miejsce.
Możliwości tego elektronicznego medium są coraz większe. Społeczeństwo naszych czasów zyskało miano "społeczeństwa informacyjnego". Szybkość rozchodzenia się informacji można przyrównać do szybkości światła, tak więc wystartowaliśmy z niszowym pomysłem dotarcia do mieszkańców za pomocą platformy cyfrowej na bazie You Tube.
Zapraszamy pozytywnie nastawienych pasjonatów z innych dzielnic, którzy chcą realizować podobne projekty - niech powstanie Telewizja Orzegów, Chebzie, Telewizja Halemba itd.

Telewizja Bykowina jest projektem realizowanym przez mieszkańców. Zobaczycie tam siebie, swoje problemy, lecz także swoje radości i sukcesy, z wami będziemy się śmiać
i płakać. Tematy poruszane będą bliskie waszemu sercu, bo znamy puls waszego życia, jesteśmy blisko was. Pokażemy wasze dzieci, ich umiejętności i talenty. Przyjedziemy do was z kamerą by świętować wasze rocznice, pokażemy szczęśliwe twarze nowo poślubionych małżonków. Pokażemy wasze prawdziwe emocje.

Za pośrednictwem Telewizji Bykowina wstawicie swoje filmy z wakacji, z Dnia Babci i Dziadka, a także wszystko co wam tylko przyjdzie do głowy.

Jesteśmy otwarci na waszą współpracę i pomysły. Telewizja Bykowina należy do was. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: Piotr Wesołowski tel. 694 080 815, e-mail: 2wpiotr@wp.pl  lub Studio Filmowe '' Pan Tadeusz ''  tel. 506 896 061.