Wiadomości z Rudy Śląskiej

Uzyskaj niesamowity efekt na paznokciach dzięki zastosowaniu matowego topu do hybryd

  • Dodano: 2021-12-02 18:30

Są minimalistyczne, efektowne i naprawdę proste w wykonaniu. Mowa o matowych paznokciach hybrydowych. Wygląd manicure’u pozbawionego blasku uzyskasz za pomocą specjalnego topu. Ten produkt zapewni nie tylko atrakcyjny wygląd. Sprawi też, że stylizacja będzie przez długi czas prezentowała się nienagannie.

Co jest potrzebne do zrobienia hybrydy? Na pewno kolorowe lakiery, dobrane do nastroju, okazji i fantazji. Równie ważne są baza i top do hybrydy dobrej jakości. Obecnie produkty te występują w wielu wariantach. Bazy mogą mieć delikatne zabarwienie, drobinki brokatu, a nawet przedłużać płytkę o kilka mm. W przypadku topu warto zastanowić się nad zakupem dwóch wersji – klasycznej i matowej. Dzięki nim będziesz mogła stworzyć dwa razy więcej stylizacji, za pomocą tego samego kolorowego lakieru hybrydowego.

Top do hybryd - ostatni etap stylizacji paznokci

Co to jest top hybrydowy?

Top na hybrydę jest ostatnią warstwą trwałego manicure’u. Produkt dobrej jakości chroni hybrydę przez urazami mechanicznymi, zarysowaniami i blaknięciem koloru. W przypadku jego klasycznej wersji, dodatkowo nadaje stylizacji głębokiego blasku, którego brakowało w tradycyjnym lakierze do paznokci. Wiele kobiet szczególnie polubiło paznokcie, które błyszczą jak wypolerowane szkło.

Z czasem jednak powstała nowa, zaskakująca wersja tego produktu, czyli matowy top do hybryd. Znajdziesz go np. w sklepie internetowym Cosmetics Zone na stronie: https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/Topy-hybrydowe/363. W przeciwieństwie do swojego klasycznego odpowiednika, zabiera on paznokciom wszelki blask. Efekt ten również przypadł do gustu wielu użytkowniczkom hybryd. Jest modny od kilku sezonów i raczej nieprędko się nam znudzi.

Ile kosztuje top do hybrydy?

Cena topu do hybrydy jest przede wszystkim uzależniona od jego pojemności i oczywiście marki kosmetycznej. Waha się ona od ok. 30 do 40 zł za pojemność 7 lub 15 ml. Warto znaleźć złoty środek, czyli top coat, który zapewni dobrą jakość i nie zmusi do generowania wygórowanych w naszym odczuciu kosztów. Poszukaj sklepu, który oferuje częste promocje lub programy lojalnościowe. Na szczęście top do hybryd dobrej jakości będzie miał konsystencję ułatwiającą aplikację, przedłuży trwałość manicure’u i wystarczy na wiele miesięcy.

Top do hybryd pozwala uzyskać efekt matowych i błyszczących paznokci

Co to jest top no wipe?

Każda warstwa hybrydy powinna być utrwalona w świetle lampy LED lub UV w zalecanym przez producenta produktów czasie. Warto pamiętać, że nawet po utwardzeniu, powierzchnia paznokcia będzie odrobinę lepka, do czasu przemycia jej cleanerem. Bazy i topu nie należy w ten sposób wygładzać, ponieważ dyspersja odpowiednio spaja ze sobą produkty. W przypadku topu, może być ona przydatna, np. do aplikowania niektórych pyłków. Zasadniczo nie jest jednak potrzebna ostatniej warstwie stylizacji. Dlatego też powstał top do hybryd no wipe, który nie wymaga przemywania cleanerem. Po naświetleniu manicure’u w lampie, można uznać stylizację za gotową. Top matowy występuje zazwyczaj właśnie w wersji no wipe.

Jak aplikować matowy top do hybryd?

Nakładanie matowego topu nie różni się od aplikacji jego tradycyjnego odpowiednika. Za jednym zamachem przedłożysz trwałość twojego mani i zyskasz naprawdę ciekawy efekt. Bez połysku kolor nie jest tak intensywny. Efekt ten określa się czasem, jako zamszowy lub satynowy. Jest on oryginalny i jednocześnie elegancki. Już od kilku lat pobudza kreatywnie jego zwolenniczki.

Top hybrydowy matowy należy nakładać cienkimi warstwami na utwardzony, kolorowy lakier. Czas naświetlania jest uzależniony od sugestii producenta. W przypadku lampy UV to ok. 2 minut, a LED ok. 30 sekund.

Sylwia GerlaczekSylwia Gerlaczek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.