Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Wynajem długoterminowy Audi - z jakich modeli skorzystać?

  • Dodano: 2019-12-18 07:00, aktualizacja: 2019-12-18 07:11

Wynajem długoterminowy samochodów zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Pierwsze półrocze 2019 było rekordowe dla całego segmentu, który zaliczył wzrost na poziomie 11 proc. Według prognoz ekspertów - zakończenie roku może być jeszcze bardziej okazałe. Duży wpływ na taki rozwój sprawy ma popularyzacja wynajmu długoterminowego Audi. Sprawdźmy, gdzie można z niego skorzystać.

Długoterminowy wynajem samochodów marki Audi – dla kogo będzie to opłacalne?

Z wynajmu długoterminowego w Polsce najczęściej korzystają przedsiębiorcy. Jest to dla nich doskonała alternatywa dla leasingu lub kredytu, które wymagają załatwienia większej liczby formalności, a w wielu przypadkach są dużo mniej opłacalne. Polskie firmy doceniają także możliwość wymiany auta (średnio co 2 - 3 lata), a także stałe koszty przez cały okres trwania umowy.

Dowiedz się więcej na temat wynajmu długoterminowego Audi.

W miesięcznej opłacie uwzględnione są już koszty za ubezpieczenie, a także za serwisowanie auta. Klientowi pozostaje jedynie tankowanie samochodu, ponieważ w przypadku przeglądów serwisowych, czy też napraw powypadkowych koszty ponoszone są przez wynajmującego.

Duży wpływ na rozwój całego segmentu wynajmu długoterminowego mają również klienci indywidualni. Po początkowej niechęci, obecnie coraz częściej również oni decydują się na najem pojazdu zamiast jego kupna. Pozwala to zaoszczędzić sporo gotówki, a jednocześnie nie obciążać swojej zdolności kredytowej w banku. W zamian za miesięczną ratę otrzymują oni możliwość użytkowania nowoczesnego samochodu.

Warto jednak pamiętać, że w odróżnieniu od leasingu, w wynajmie długoterminowym obowiązują limity kilometrów. Po przejechaniu określonej ich ilości może nastąpić doliczenie dodatkowych kosztów, co znacznie obniży opłacalność całej transakcji. Koniecznie należy dokładnie się z nimi zapoznać przed podpisaniem dokumentów.

Audi w wynajmie długoterminowym - jakie samochody są dostępne?

Niemiecka marka cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Utożsamiana jest z luksusem i niezawodnością co stanowi idealne połączenie. Nic więc dziwnego, że to właśnie samochody Audi są jednymi z najczęściej wybieranych przedmiotów wynajmu długoterminowego. Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Osoby, które cenią sobie luksus na najwyższym poziomie powinny zwrócić uwagę na Audi serii A. W ofercie HLS Cars można znaleźć aż cztery takie pojazdy. Są to:

  • Audi A3 Limousine 35 TFSI
  • Audi A4 Limousine 35 TFSI
  • Audi A5 Sportback 35 TFSI
  • Audi A6 Limousine 40 TDI
  • Audi A7 Sportback 45 TFSI quattro

Cena najtańszego z nich (Audi A4) rozpoczyna się od niewiele ponad 1000 zł brutto miesięcznie przy wynajmie na okres roku. Za wynajem luksusowego Audi A6 trzeba zapłacić natomiast ponad 1700 zł brutto miesięcznie. Za taką kwotę otrzymujemy jednak ponad dwustukonny sedan, który zachwyca nie tylko osiągami silnika, ale również swoim wyglądem.

Dla fanów większych samochodów, marka Audi przygotowała serię Q. Do wynajęcia są między innymi:

  • Audi Q3
  • Audi Q5
  • Audi Q7
  • Audi Q8

Niemieckie Crossovery od lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Doskonale sprawdzają się zarówno w długich trasach, jak i w podróży po miejskich uliczkach. Bez trudu poradzą sobie również w bardziej wymagającym terenie. Dodatkowo wyglądają nowocześnie, a ich design był wielokrotnie nagradzany. Wynajem Audi serii Q to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak i osób fizycznych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.