Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Ozonowanie po chorobie zwierząt Ruda Śląska

  • Dodano: 2021-07-08
  • 80 wyświetleń

Ozonowanie pomieszczeń po chorych zwierzętach

Bez względu na to, jaki to rodzaj schorzenia, jeśli jest ona zakaźna, to bezwzględnie powinniśmy zdezynfekować miejsce po chorym. Jedną z jest wirus parwowirus B19, który jest odpowiedzialny za różne konsekwencje zdrowotne. Jest on przenoszony drogą kropelkową, przez co jest niebezpieczny. Wirus ten u zwierząt jest nazywany psim tyfusem, cechuje go niestety duża śmiertelność. 

Dezynfekcja pomieszczeń po parwowirozie to zadanie dla profesjonalistów. Ozonowanie pomieszczeń po chorobie zwierzętach Ruda Śląska firma Kastelik wykonuje już od 2013 roku. Stosujemy przemysłowe generatory ozonu, które są niezwykle skuteczne, bo o mocy nawet do 240 g/h! Swoje usługi oferujemy na terenie całego Śląska np. w: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice. Zapraszamy do skorzystania z odkażania mieszkania po chorobie zwierząt! Usuwamy wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim!

 

Usługi dogłębnej dezynfekcji mieszkań po chorobie zwierząt:

  • ozonowanie pomieszczeń po parwowirozie psa Ruda Śląska;
  • dezynfekcja po chorobach wirusowych;
  • odkażanie powierzchni po zgonie psa;
  • zamgławianie pomieszczeń w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów;
  • dezodoryzacja pomieszczeń;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonach.

Działamy również w takich miejscach Polski, jak np: Kluczbork, Namysłów, Głubczyce, Ozimek, Paczków, Otmuchów, Wołczyn, Tułowice, Kolonowskie, Leśnica, Korfantów, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Duszniki-Zdrój, Dzierżoniów, Gryfów Śląski,

Zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię! Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą niezbędnych informacji! Wycena zlecenia już w 20 minut! 

 

Zadzwoń -  +48 735 960 510

 

 

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

biuro@kastelnik.pl Tel. +48 735-960-510 lub +48 660-577-511

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.