Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Ogłoszenia / Praca - dam

praca dla programisty - operatora CNC w Niemczech

Opis stanowiska pracy: ustawianie i programowanie maszyny, produkowanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym, kontrola jakości elementów gotowych.

Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesów obróbki, wykształcenie techniczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

Mile widziane: znajomość języka niemieckiego (niewymagane), do swiadczenie w pracy na Hurco Maschine

Oferuję jako właściciel zakładu pracę bez pośrednictwa na umowę w Niemieckiej firmie w okolicach miejscowości  Pforzheim,  atrakcyjne warunki,  gwarantujemy zakwaterowanie (można przyjechać z osoba towarzysząca), opiekę polskich koordynatorów,

Pozostałe warunki do omówienia, proszę aplikować na maila praca.niemcy.praca@gmail.com z podaniem danych kontaktowych oraz oświadczeniem o przetwarzaniu danych..

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

praca.niemcy.praca@gmail.com