Ogłoszenia / Praca - dam

Pracownik Gospodarczo - Porządkowy /praca w Bielszowicach/

Oferta Pracy, Stanowisko:  Pracownik Gospodarczo-Porządkowy

Firma Eco Liberty z siedzibą w Rudzie Śląskiej, zatrudni Pana , emeryta (górniczego) na w/w. stanowisko.

Praca  w godzinach 8:00 -16:00 od Pn. do Pt.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Utrzymanie porządku na terenie firmy, zamiatanie, odśnieżanie, koszenie trawników, pielęgnacją drzewek, układanie palet, sortowanie folii,  itp.

Wymagania:

  • odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie,
  • samodzielność,
  • skrupulatność,

Umowa – Zlecenie.  Stawka godzinowa:  18,30 zł/h do uzgodnienia w zależności od posiadanych kompetencji.

Praca na bazie firmy w Bielszowicach w godz. 8:16 pn-Pt.

Kontakt:

tel. 533 333 696

Kontakt