Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Trofea sportowe, puchary, medale, dyplomy

Polecamy z naszej oferty...

:: Znaczki reklamowe i breloki Proponujemy znaczki i breloki, które mogą być tanią i znakomitą formą reklamą firmy i produktu, jak również pamiątką z imprez sportowych oraz kulturalno-oświatowych.

:: Puchary i inne gadżety okolicznościowe Oferujemy w naszej ofercie bogaty wybór pucharów i medali sportowych oraz różne gadżety okolicznościowe. Do każdego gadżetu i pucharu wykonujemy nadruki w technice Grawerton.

:: Grawerton - okazjonalne nadruki na kolorowych blaszkach Oferujemy grawerowanie metodą Grawerton - metoda ta pozwala na nadruk tekstu, grafiki i zdjęć na kolorowych blaszkach matowych i z połyskiem. W tej technice wykonujemy certyfikaty, dyplomy, tabliczki okazjonalne i informacyjnenp, tabliczki i szyldy na drzwi, identyfikatory, numerki, wizytówki na biurko, zawieszki dla pucharów i gadżetów okolicznościowych. Elementy wykonywane w tej technice mogą być nadrukowywane na blachach dostępnych w kilku kolorach oraz montowane na specjalnych podkładach drewnianych - dostępnych w szerokiem gamie rozmiarów.

:: Nadruk na przedmiotach... Oferujemy nadruk metodą termotransfer druku i metodą kalkomani na przedmiotach, koszulkach, bluzach, chustach, czapeczkach, porcelanie, szkle i metalu.

Zobacz więcej: www.stanmir.pl

kontakt mailowy: stan-mir@wp.pl

Adres: ul. Kłodnicka 97 41-706 Ruda Śląska

Kontakt

pokaż dane kontaktowe

tel.: 32 243 34 81 lub 501 351 810
http://stan-mir.pl/

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu RudaSlaska.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii