Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Wiadomości z Rudy Śląskiej

Dyson Airblade AB14 - najbardziej dopracowana suszarka do rąk kieszeniowa

  • Dodano: 2017-11-29 06:30, aktualizacja: 2017-11-30 07:57

Szybkie i wyjątkowo higieniczne suszenie rąk w miejscach publicznych, niewysokie koszty rocznego użytkowania, zdecydowanie niższa emisja dwutlenku węgla do atmosfery i oszczędność na ręcznikach papierowych, a także wyjątkowo długi czas gwarancji, sięgający pięciu lat – to główne atuty suszarki do rąk kieszeniowej Dyson Airblade AB14. To najlepsze rozwiązanie do toalety publicznej, w której zachowanie czystości i higieny jest szczególnie istotne ze względu na pojawiającą się tam dużą liczbę osób oraz konieczność zachowania jak najwyższych warunków higienicznych w miejscach, w których chociażby produkowana jest i serwowana żywność.

Historia firmy Dyson

Uznawane za jedne z najlepszych technologicznie produkty angielskiej firmy Dyson takie, jak suszarka kieszeniowa, zaczęły swoją historię w 1978 roku od… mało wydajnego odkurzacza założyciela marki – Jamesa Dysona. Pięć lat sytuacji, w której zauważył on, że jego odkurzacz bardzo szybko się zatyka, stworzył on odkurzacz bezworkowy, który zrewolucjonizował szybkość i dokładność sprzątania. Współcześnie firma Dyson, nadal mieszcząca się w Anglii, zatrudnia ponad 1000 inżynierów na całym świecie, a jej produkty cieszą się nieustającym powodzeniem wśród użytkowników.

Charakterystyka suszarki kieszeniowej Dyson Airblade AB14

Suszarka do rąk kieszeniowa została wprowadzona do użytku przez firmę Dyson w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku i od razu stała się hitem w takich miejscach, jak toaleta publiczna. Swoją popularność zyskała dzięki szybkości, z jaką wydmuchiwane są strumienie powietrza filtrowanego przez filtr HEPA. W każdej sekundzie działania urządzenie jest w stanie wydmuchać nawet 35 litrów powietrza o prędkości 690 km na godzinę, dzięki czemu dłonie użytkowników są suszone błyskawicznie, raptem w dziesięć sekund, bez potrzeby dotykania jakichkolwiek elementów urządzenia. Ceny modelu Dyson Airblade AB14 w sklepie https://higieniczny.pl/suszarki-do-rak.html zaczynają się od 3951 zł netto.

Jak jest skonstruowana suszarka do rąk Dyson Airblade AB14?

Swój elegancki, nieco kosmiczny desing, suszarka do rąk Dyson Airblade AB14 zawdzięcza użyciu do jej produkcji wyjątkowo trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne poliwęglanu ABS. ABS, czyli kopolimer akrylonitrylo-butadienowo-styrenowy to bowiem materiał odznaczający się wysokim poziomem twardości i jednocześnie brakiem elastyczności. Z tego względu stosowany jest np. do wykonania walizek, które niejednokrotnie muszą znieść bardzo różne warunki podróżowania. Suszarki do rąk Dyson Airblade AB14 wykonane z tego materiału mają za sobą rozliczne testy sprawdzające, jak wytrzymują wysoką częstotliwość użytkowania w takich miejscach, jak toaleta publiczna. Higieniczność ich działania została natomiast potwierdzona certyfikatami od globalnych organizacji NSF – The Public Health and Safety Organization oraz HACCP International zajmujące się badaniem warunków bezpieczeństwa, w jakich produkowana jest żywność. To powoduje, że suszarki kieszeniowe do rąk Dyson Airblade AB14 mogą być stosowane we wszystkich miejscach sektora spożywczego, jak restauracje, bary czy inne miejsca produkcji żywności. W suszarkach stosowany jest bowiem wysokosprawny filtr HEPA służący dezynfekcji powietrza, które suszy ręce użytkowników.

Czy suszarka do rąk kieszeniowa Dyson Airblade AB14 jest przyjazna dla środowiska?

Kwestie wpływu na środowisko poszczególnych urządzeń użytku publicznego stają się coraz istotniejsze we współczesnym świecie. Zmiany klimatyczne powodowane przez uwalnianie do atmosfery dwutlenku węgla przez poszczególne produkty codziennego użytku są faktem, a liczba produkowanych przez nas śmieci przybiera przerażającej rozmiary. Właśnie dlatego projektanci suszarki do rąk kieszeniowej Dyson Airblade AB14 zadbali o to, żeby urządzenia te wydzielały zdecydowanie mniej dwutlenku węgla niż produkty innych firm. Emisja dwutlenku węgla jest w przypadku suszarek Dyson Airblade AB14 o 79 procent niższa, nie mówiąc już o braku produkowania śmieci przez użycie ręczników papierowych do suszenia rąk. Jeżeli więc chcemy w toalecie publicznej prowadzonego przez nas miejsca zadbać faktycznie o zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne – wybór suszarki do rąk kieszeniowej staje się najlepszą opcją.

Pozostałe zalety suszarki do rąk kieszeniowej Airblade Dyson AB14

Do zalet suszarki do rąk kieszeniowej Airblade Dyson AB14 można zaliczyć także niższe koszty eksploatacji w ciągu roku. Innego typu metody suszenia rąk, jak ręczniki papierowe, powodują konieczność ciągłego uzupełniania oraz wymagają sensownej utylizacji. Z kolei wolniejsze suszarki do rąk zużywają dużo więcej energii. W porównaniu z nimi suszarki do rąk Airblade Dyson AB14 generują roczne koszty eksploatacji niższe o 98 procent w porównaniu z zastosowaniem ręczników papierowych oraz o 80 procent niższe w porównaniu z wolniejszymi suszarkami. Wreszcie, ostatnią z zalet suszarki kieszeniowej do rąk Airblade Dyson AB14 jest wyjątkowo długo trwająca gwarancja firmy Dyson obejmująca aż pięć lat. Dzięki temu klienci decydujący się na wybór tego urządzenia nie muszą martwić się o koszty serwisowania urządzenia w przypadku jakichkolwiek problemów lub awarii.

Dyson Airblade AB14 - najbardziej dopracowana suszarka do rąk kieszeniowa

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Roman

    Jakie zużycie energii ma to cudo? Gdzie znajdę kartę katalogową wraz z instrukcją instalacji?Pozdrawiam Romek

  • Alicja

    W toaletach Ikea widziałam taką suszarkę. Niezły monstrum powietrza:)))

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.