Wiadomości / Grand Prix

• Zawodnicy WOPR Ruda Śląska z medalami!

• Dodano 2021-05-10

Po raz pierwszy Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym odbyło się w Katowicach. Na basen w Burowcu przyjechali zawodnicy z całej Polski.

• Nowy Werdon z Grand Prix 26. edycji konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego

• Dodano 2020-12-11

Nowy Werdon w Wirku z Grand Prix 26. edycji konkursu Architektura Roku Województwa Śląskiego oraz nagrodą w kategorii obiekt!

• Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym

• Dodano 2018-02-26

Ponad 120 zawodników z całej Polski wzięło udział w organizowanym w Rudzie Śląskiej Grand Prix w ratownictwie wodnym. Było to pierwsze wydarzenie tego typu w tym roku. Impreza odbyła się na basenie kr

• Wodne Grand Prix

• Dodano 2018-02-22

Około 140 zawodników z całej Polski weźmie udział w organizowanym w Rudzie Śląskiej Grand Prix w ratownictwie wodnym. Będzie to pierwsze wydarzenie tego typu w tym roku.

• Rudzcy ratownicy z 20. medalami

• Dodano 2017-10-09

137 zawodników wystartowało w drugiej edycji Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym. WOPR Ruda Śląska zdobyło 20 medali: 9 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych.

• Natalia Kubaty druga we Francji!

• Dodano 2017-01-30

Reprezentująca Polskę w kategorii do 63 kg, rudzianka Natalia Kubaty zajęła bardzo dobre, drugie miejsce w rozgrywanym w dniach 27-29.01.2017 w Paryżu, Turnieju o Grand Prix Francji w zapasach.

• Samochodowe Grand Prix

• Dodano 2016-08-22

Modele elektryczne (E-10 Formuła, E-10 TC 540, E-10 LeMans) oraz spalinowe (IC-10, IC-8) ścigały się w minioną sobotę na torze w Wirku.

• Samochodowe Grand Prix w Wirku

• Dodano 2016-08-20

Prawie 100 modeli samochodów zdalnie sterowanych wzięło dzisiaj udział w wyścigu na wireckim torze.

• Dodano 2016-08-19

Blisko 100 modeli samochodów zdalnie sterowanych stanie już w najbliższą sobotę /20.08/ na starcie toru przy ul. Kolberga w Wirku.

• Dawid Kareciński podbija węgierskie maty!

• Dodano 2016-02-08

25-letni rudzianin Dawid Kareciński zajął drugie miejsce w prestiżowym turnieju zapaśniczym Hungarian Grand Prix na Węgrzech. Nasz klasyk przegrał dopiero w finale z wicemistrzem olimpijskim Tamasem Loerinczem.