• Dodano 2020-02-11

10 lutego w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, podczas uroczystej gali, wręczone zostały Nagrody Marszałka województwa śląskiego za osiągnięcia sportowe w 2019 roku.

• Kolejne sukcesy rudzkich zapaśników

• Dodano 2016-06-19

Rudzcy zapaśnicy znów odnoszą sukcesy! Natalia Kubaty była trzecia na Turnieju Poland Open! Z kolei Andrzej Sokalski piąty w Memoriale Wacława Ziółkowskiego!

• Rudzcy zapaśnicy z medalami!

• Dodano 2015-11-08

Podczas XXV Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy im. Ryszarda Dworoka zapaśnicy z Rudy Śląskiej zdobyli aż 4 medale!

• Uczniowie SP 41 najlepsi w kraju

• Dodano 2014-12-15

Rudzcy zapaśnicy ze szkoły nr 41 pokonali szkoły z całej Polski, zwyciężając w projekcie "Mały Mistrz - Zapasy w każdej szkole".

• Rudzcy zapaśnicy jak Holendrzy

• Dodano 2014-02-25

Zawodnicy ZKS SLAVIA Ruda Śląska zdominowali ostatnie Mistrzostwa Śląska Dzieci i Kadetów w zapasach w stylu wolnym niczym Holendrzy Igrzyska Olimpijskie w łyżwiarstwie szybkim!

• Rudzcy zapaśnicy nie zawodzą!

• Dodano 2013-07-24

Rudzcy zapaśnicy zdobywają kolejne medale.

• Medalodajny weekend rudzkich zapaśników

• Dodano 2013-07-15

Pięć medali zdobyli rudzcy zapaśnicy podczas XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Łódzkie 2013, która odbyła się od 11 do 13 lipca w Zgierzu.

• Rudzcy zapaśnicy najlepsi w kraju

• Dodano 2013-01-29

Najlepszy zawodnik, trener i medaliści tegorocznego Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym spotkali się z Grażyną Dziedzic. Zapaśniczy Klub Sportowy Slavia został uznany za najlepszy klub zapaśniczy w Polsce.