RudaSlaska.com.pl - 20 lat

zapasnicy

• Medalodajny weekend rudzkich zapaśników

• Dodano 2013-07-15

Pięć medali zdobyli rudzcy zapaśnicy podczas XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Łódzkie 2013, która odbyła się od 11 do 13 lipca w Zgierzu.

• Slavia jak zwykle z medalami

• Dodano 2013-06-03

Zapaśnicy ZKS "Slavia" dobrze zaprezentowali się podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym, rozegranych w dniach 31 maja.

• Kolejni zapaśnicy w finałach młodzieżowej olimpady

• Dodano 2013-05-20

19 maja w Myślenicach rozegrane zostały eliminacje regionalne do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Łódzkie 2013 w zapasach w stylu wolnym i zapasach kobiet.

• Zapaśnicy na medal

• Dodano 2013-04-29

Dwa medale zdobyli zawodnicy ZKS "SLAVIA" podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym.

• Slavia znów na podium

• Dodano 2013-02-25

Trzy medale zdobyli zapaśnicy Slavii podczas Międzynarodowego Memoriału im. Marcina Jureckiego w zapasach w stylu wolnym w Białogardzie.

• Rudzcy zapaśnicy najlepsi w kraju

• Dodano 2013-01-29

Najlepszy zawodnik, trener i medaliści tegorocznego Pucharu Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym spotkali się z Grażyną Dziedzic. Zapaśniczy Klub Sportowy Slavia został uznany za najlepszy klub zapaśniczy w Polsce.

• Kolejne sukcesy zapaśników "Slavii"

• Dodano 2012-11-20

W miniony weekend zapaśnicy ZKS Slavia Ruda Śląska z sukcesami startowali podczas zawodów w Kraśniku oraz w Koszycach na Słowacji.

• "Slavia" nie do zatrzymania

• Dodano 2012-10-09

Z kolejnymi medalami wrócili z weekendowych zawodów zapaśnicy ZKS "Slavia" Ruda Śląska.

• Zapaśnicy "Slavii" imponują formą

• Dodano 2012-10-02

Trwa dobra passa zawodników ZKS "SLAVIA" Ruda Śląska, którzy tym razem zdominowali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym.

• Brązowi zapaśnicy Slavii

• Dodano 2012-06-05

Trzy brązowe medale zdobyli zawodnicy ZKS "SLAVIA” podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym, rozegranych w dniach 1 i 2 czerwca w Świdwinie.