Agencja Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek Ruda Śląska

Logo Agencja Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Kochłowicka 54b
41-706 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: nieczynne
 • Poniedziałek: 8:00 - 20:00
 • Wtorek: 8:00 - 20:00
 • Środa: 8:00 - 20:00
 • Czwartek: 8:00 - 20:00
 • Piątek: 8:00 - 20:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne
Zamówienia telefoniczne Zamówienia online Dostawa do klienta

Oferta

Agencja Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek

Posiadamy Certyfikat Instytutu Badań Konsumenckich jako Przedsiębiorstwo Godne Zaufania nagroda naszych Klientów lata 2017/18, 2018/19. W 2021 roku otrzymaliśmy tytuł Eksperta Oferteo oraz wyróżnienie Portalu Oferteo.pl jako najlepsze biuro nieruchomości w mieście Ruda Śląska (lata 2018,2019,2020, 2021). W latach 2019,2020 i 2021 zostaliśmy Laureatem Złotych Orłów Nieruchomości. Jesteśmy blisko Klienta, kierujemy się empatia, służymy fachową pomocą z zakresu rynku nieruchomości, bankowości, finansów oraz prawa cywilnego. 

Galeria

Polecenia i opinie (87)

Dodaj opinię
 • Wszystkim gorąco polecam. Pani Kasia zapewniła wsparcie na każdym etapie procesu, zarówno w zakresie formalności, jak i w udzielaniu odpowiedzi na pytania, nawet te najgłupsze, nasuwające się laikowi takiemu jak ja. Jeśli się nie znacie na papierologii jaka nierozerwalnie wiąże się ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości, to korzystając z biura Contractum nie musicie się niczym przejmować - jesteście w dobrych rękach. Kupiec został znaleziony błyskawicznie, a wszystkie niezbędne formalności, od notariusza po przekazanie nieruchomości, udało się załatwić w zasadzie w jeden dzień. Pani Kasi dziękuję za pomoc, szybkie sfinalizowanie sprzedaży i życzę dalszych sukcesów :)

  Data skorzystania z usługi:   2021-04-02

 • Dziękujemy Pani za bardzo miłą współpracę, stały kontakt telefoniczny z klientem i wspaniałą obsługę. Jest Pani profesjonalistką! Polecam naprawdę wszystkim!

  Data skorzystania z usługi:   2021-01-19

 • Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym skorzystanie z usług oferowanych przez Agencję Nieruchomości CONTRACTUM Katarzyna Wieczorek. Wysoki poziom obsługi oraz kultury osobistej Pani Katarzyny - właścicielki Agencji - sprawiają, że czujemy, iż "naszą" sprawę powierzyliśmy odpowiedzialnym dłoniom. Agencja nieruchomości reprezentowana przez Panią Katarzynę pomaga w każdy możliwy sposób i szuka najlepszych rozwiązań dla pomyślnego sfinalizowania transakcji. Jestem ogromnie wdzięczny za wskazówki uzyskane w trakcie spotkań z Panią Katarzyną, które w moim przypadku dotyczyły zakupu nieruchomości. Reasumując: 1.Duży profesjonalizm poparty wiedzą merytoryczną. 2.Znajomość niuansów rynku nieruchomości. 3.Cierpliwość dla klienta. 4. Ocena w skali do 10-ciu: "102". Pani Katarzyno - nie na miejscu byłoby niedocenienie Pani zaangażowania w pracy. BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

  Co byś zmienił w firmie?   PROPONUJĘ SKLONOWANIE

  Data skorzystania z usługi:   2020-09-22

 • Sprzedawaliśmy z pomocą Pani Kasi mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowicach, to już druga sprawa realizowana razem z biurem Pani Kasi , jak za pierwszym razem wszystko poszło dobrze i w miłej atmosferze, w miarę szybko jak na obecne czasy ;) polecamy z żoną właśnie to biuro, dobre prowizje ! prowadznie jak po sznurku :-) z żoną jesteśmy w zupełnie innym świecie zawodowym i po prostu się do końca nie orientujemy co jest potrzebne do sprzedaży i co gdzie , że tak powiem załatwić. Pani Kasia zrobiła listę dokumentów do notariusza mieliśmy czas na spokojnie przygotować się do wszystkiego. Dzisiaj odbył się protokół zdawczy i oddaliśmy nasze mieszkanie. We wszystkich etapach tej sprzedaży uczestniczyła Pani Kasia, również dzisiaj super sporządzone dokumenty do gazowni i Taurona (nie musimy nigdzie jechać co jest dodatkowym plusem zważywszy na fakt , że mieszkamy już w Ustroniu :-) także dziękujemy przez duże D !! Będziemy pani biuro polecać! Radek

  Co byś zmienił w firmie?   nic bym nie zmienił :-)

  Data skorzystania z usługi:   2020-09-16

 • Miła współpraca, kompetentne załatwienie formalności. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam każdemu kto kupuje lub sprzedaje nieruchomość czy mieszkanie.

  Data skorzystania z usługi:   2020-08-26

 • Dzięki Pani Katarzynie Bardzo szybko sprzedalismy mieszkanie. Pani Katarzyna jest bardzo rzetelną i kompetentną osobą do tego bardzo miłą i zawsze do dyspozycji klienta. W bardzo naturalny sposób potrafiła zachęcić nas do współpracy z Biurem Contraktum. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Katarzyny. Bez chwili namysłu PROSZĘ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z PANIĄ KATARZYNĄ. Monika i Ryszard K.

  Data skorzystania z usługi:   2020-06-19

 • Bardzo dobra współpraca

  Data skorzystania z usługi:   2020-05-07

 • Szczerze polecam tą agencję każdemu. Pani Kasia bardzo sympatyczna osoba, wesoła, zna się na rzeczy, pełen profesjonalizm. Bardzo sprawnie i konkretnie wszelkie wszystkie formalności załatwiane. Bardzo dziękujemy za Pani zaangażowanie i sprzedaż mieszkania w dobrym czasie. W 100% godne polecenia. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdecydowanych klientów do współpracy z Panią bo naprawdę warto.

  Data skorzystania z usługi:   2020-04-27

 • Z pomocą Pani Kasi i jej biura nieruchomości zakupiłem mieszkanie w mieście Ruda Śląska (obecnie mieszkamy w Katowicach), szukaliśmy mieszkania w dzielnicy Godula , ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Bykowinie , mieszkanie w tak zwanej "żylecie" bardzo nam przypadło do gustu, szczególnie brak podzielników i tanie opłaty , z mieszkania będziemy mieć wspaniały widok (nawet w ładną pogodę widać góry), czeka nas teraz remont, ale przeliczyliśmy koszty i wolelimy sami remontować niż kupować gotowe i płacić podwójnie za remont, wcześniej przed mieszkaniem na Plebiscytowej zobaczyliśmy kilka mieszkań zupełnie wyremontowanych , ale ceny sięgały nawet 4 tysięcy za metr kwadratowy (i powyżej), gdy Pani Kasia zaproponowała nam mieszkanie , które sami wyremontujemy okazało się ze w kieszeni moze pozostać nam spora kwota ok. 30 tys zł, więc zakupiliśmy mieszkanie do wyremontowania. Dziękujemy za wskazówki i za poprowadzenie całej sprawy, polecamy ! Damian Majstrak z rodziną

  Co byś zmienił w firmie?   nic bym nie zmienił

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-03

12345następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.