COLIN - Ośrodek Szkolenia Kierowców Ruda Śląska

Logo COLIN - Ośrodek Szkolenia Kierowców Ruda Śląska

Adres i telefon

ul. Kałusa 3
41-710 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: na telefon
 • Poniedziałek: 16:00 - 17:00
 • Wtorek: na telefon
 • Środa: 16:00 - 17:00
 • Czwartek: na telefon
 • Piątek: na telefon
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

COLIN - Ośrodek Szkolenia Kierowców

COLIN - Ośrodek Szkolenia Kierowców 

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą szkoleń dla kandydatów na kierowców samochodów.

Nasza oferta kursów nauki jazdy to odpowiedź na bieżące oczekiwania Klientów, a indywidualne podejście, doświadczenie oraz wiedza stanowią bazę, dzięki której możemy zagwarantować kursantom rzetelne przygotowanie do egzaminów teoretycznych i praktycznych.

W ramach kursu kat. B zapewniamy bezpłatne materiały dydaktyczne, egzamin wewnętrzny oraz wymagane wykłady z pierwszej pomocy.

Ponadto naszym atutem jest bliskość stołecznego WORD'u i fakt, że uczestnicy realizowanych przez nas kursów na prawo jazdy odbywają jazdy szkoleniowe na trasach, które bardzo często pokrywają się z trasami egzaminacyjnymi.

Zapraszamy na kursy prawa jazdy oraz jazdy doszkalające kat. B

Naszym celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych kierowców zarówno pod kątem nabycia wiedzy
z zakresu przepisów ruchu drogowego jak i prawidłowej techniki jazdy.

Gwarantujemy,

iż spędzony czas w naszym ośrodku pozwoli Tobie odczuć przyjemność,

jaką sprawia prowadzenie samochodu.

 

Galeria

Polecenia i opinie (34)

Dodaj opinię
 • Fantastyczna atmosfera . Zdałem za pierwszym bez problemu.

  Data skorzystania z usługi:   2019-10-16

 • Pan Rafał - najlepszy instruktor jakiego można spotkać. Cierpliwy, wyrozumiały, punktualny. Wieloletnie doświadczenie, ogromna wiedza i indywidualne podejście do każdego. To tylko kropla w morzu zalet. Najlepsze przygotowanie do egzaminu. I gwarantuję, że każda osoba po kursie podpisze się pod moimi słowami. Szczerze polecam!

  Co byś zmienił w firmie?   -

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-12

 • Profesjonalizm w każdym calu

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-07

 • Instruktor Pan Rafał to człowiek na właściwym miejscu. Indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do każdego kursanta. Cierpliwie i jasno przekazuje wiedzę. Poświęca wystarczającą ilość czasu na poszczególne elementy szkolenia. W moim przypadku zdałam za pierwszym razem. Dzięki Panu Rafałowi bezpiecznie i pewnie czuje się za kierownicą.

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-12

 • Serdecznie polecam, kompetentny instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta. Cierpliwy i wyrozumiały. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem.

  Data skorzystania z usługi:   2018-01-02

 • Polecam szkołę jazdy COLIN ,dlaczego? Najlepsze podejście do kursantów, świetne warunki , prawko będzie twoje bez problemu Najlepsze szkoła jazdy w Rudzie Śląskiej

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-12

 • Rzetelny i bardzo miły instruktor P. Rafał (kiedyś uczący mnie jeździć w innej szkole jazdy) bez zarzutu przygotowuje do egzaminu państwowego zwracając uwagę na każdy najmniejszy szczegół. Mówi o błędach, ćwiczy z kursantem do skutku wszelkie manewry, chętnie odpowiada na pytania jeśli mamy jakieś wątpliwości na drodze. Świetna atmosfera panująca w "elce" sprawia że szybciej się uczymy, wcale się nie stresujemy i miło spędzamy czas. Nie miałam planowanych jazd w godzinach szczytu, gdzie często widzimy na drogach inne szkoły jazdy spowalniające ruch na głównych drogach ucząc ruszanie pod górkę itp... Tutaj nie ma mowy o jeżdżeniu bez celu "tak o" żeby sobie pojeździć. Instruktor pokazuje możliwe trasy egzaminacyjne, wszelkie "haczyki" na które należy zwracać szczególną uwagę i jest bardzo cierpliwy. Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem w Katowicach. Egzaminator P. Błażej pod koniec egzaminu pytał o szkołę jazdy do której uczęszczałam i stwierdził bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Myślę że więcej dodawać nie trzeba :) jak najbardziej polecam wszystkim.

  Co byś zmienił w firmie?   Nie ma nic do zmiany ;)

  Data skorzystania z usługi:   2015-04-20

 • Profesjonalne podejście do klienta, duża wiedza, super atmosfera, polecam

  Data skorzystania z usługi:   2020-03-12

 • Polecam Ośrodek szkoleniowy "Colin". Panuje tu przyjazna atmosfera. Bardzo rzetelnie podchodzi się do klienta. Instruktor Rafał ma bardzo dużą wiedzę i potrafi wyszkolić każdego przyszłego kierowcę. Polecam!

  Data skorzystania z usługi:   2020-02-28

1234następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.