Katalog firm dodaj firmę

CYWIL - Ośrodek Szkolenia Kierowców

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo CYWIL - Ośrodek Szkolenia Kierowców

Adres i telefon

ul. Oświęcimska 90 90
41-707 Ruda Śląska
Godziny otwarcia: od godz. 18.00 sala 112
 • Poniedziałek: od godz. 18.00 sala 112
 • Wtorek: od godz. 18.00 sala 112
 • Środa: od godz. 18.00 sala 112
 • Czwartek:
 • Piątek:
 • Sobota:
 • Niedziela:

Oferta

CYWIL - Ośrodek Szkolenia Kierowców

 KURS PRAWA JAZDY kat. B

28-09-2020 godz. 17,00

 

kontakt 602-812-496

 

cena kursu 1 990 zł

 

WAŻNE


należy posiadać dokument tożsamości
200 zł. na badanie lekarskie
coś do pisania


 

Galeria

Polecenia i opinie (81) Dodaj opinię

 • Polecam OSK CYWIL! Kurs przeprowadzony w pełni profesjonalnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Bez żadnych stresów. Egzamin zdany:) Wielkie dzięki dla Rafała za przygotowanie do egzaminu i cierpliwość :)

  Co byś zmienił w firmie?   Absolutnie nic bym nie zmieniał.

 • Polecam wszystkim w 100% OSK CYWIL! Dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego p. Irkowi. Egzamin zdany.

 • Ze szczerego serducha polecam „osk cywil” :-) Zajęcia teoretyczne wyłożone w sposób bardzo prosty i zrozumiały dla kursanta, w razie wątpliwości zawsze można było pytać, wtedy otrzymało się wyczerpującą odpowiedź na nurtujące nas pytania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wiedza zdobyta na wykładach oraz z materiałów dołączonych do kursu w 100% wystarcza by bez problemu za 1 podejściem zdać egzamin teoretyczny. Zajęcia praktyczne prowadzone są jak najbardziej w sposób bardzo solidny dostosowany indywidualnie do umiejętności kursanta. Nie da się ukryć, że instruktorzy są bardzo wymagający, zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły, ale to bardzo dobrze, gdyż zdobyta wiedza będzie procentowała podczas egzaminu praktycznego w word’zie :-) Zajęcia prowadzone są w miłej i spokojnej atmosferze, co bez wątpienia jest ważne dla kursanta szczególnie w czasie pierwszych godzin nauki jazdy. Wiedza i umiejętności instruktorów są na bardzo wysokim poziomie, a podejście do kursanta rewelacyjne. Samochody identyczne jak w word’zie, co zdecydowanie ułatwia zdanie egzaminu państwowego… Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru „osk cywil”, który doskonale potrafi przygotować do jazdy egzaminacyjnej (egzamin zdany za 2 podejściem – z czego bardzo się cieszę), opanowania techniki jazdy po „łuku”, poruszania się w ruchu miejskim, a także co chyba najważniejsze – polubić jazdę samochodem… Korzystając z okazji chciałam bardzo podziękować Panu Rafałowi, a w szczególności Panu Irkowi za naukę, wyrozumiałość, cierpliwość oraz perfekcyjne przygotowanie do egzaminu państwowego – DZIĘKUJĘ :-)

  Co byś zmienił w firmie?   NIC :-)

 • Szkoła idealna, doskonałe podejście do kursanta, profesjonalne prowadzenie szkolenia, elastyczne godziny jazd i dostosowanie do planu dnia. Wspaniali instruktorzy, którzy dają z siebie wszystko. Polecam zdecydowanie! Dzięki tej szkole udało mi się zdać prawo jazdy zarówno teorię jak i praktykę za pierwszym razem ;)

 • Gorąco polecam OSK CYWIL,pełen profesjonalizm,indywidualne podejście do kursanta,miła atmosfera no i rady instruktora Irka bezcenne.

  Co byś zmienił w firmie?   Nic nie trzeba zmieniać!!!

 • GORĄCO POLECAM !!! W Cywilu naprawdę nauczysz się jeździć. Zdałam za drugim razem ale nie mam obaw żeby wsiąść do samochodu i nim pojechać. Dziękuję panu Irkowi i Rafałowi za przygotowanie do egzaminu i cenne uwagi. Pozdrowienia dla was Panowie.

  Co byś zmienił w firmie?   Tam nic nie trzeba zmieniać !!!

 • Z całego serca polecam wszystkim OSK CYWIL! Dziękuję za przygotowanie teoretyczne Panu Irkowi oraz za świetne przygotowanie praktyczne Rafałowi! Bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach z teorii, jak i na jazdach. Najlepszy ośrodek! : )

 • Gorąco polecam ten ośrodek. Profesjonalne podejście do szkolenia kierowców. Teoria jak i praktyka przeprowadzone w miłej atmosferze. Nie było problemem zdać egzamin za pierwszym razem! ;)

 • Polecam firmę CYWIL, odpowiednie informacje pod kątem egzaminu teoretycznego co i praktycznego, jazdy dokładnie w miejscach egzaminu i do tego bardzo mili Panowie instruktorzy :)

12345678następna »

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.