Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

 • 2017-09-17 16:00

 • DK Bielszowice

Impreza już się odbyła.

Awanturka z leśnego podwórka

Dom Kultury w Rudzie Śląskiej - Bielszowicach zaprasza na spektakl dla dzieci "Awanturka z leśnego podwórka".

Spektakl odbędzie się 17 września o godzinie 16:00.

Bilety w cenie 12 zł.

Zapraszamy!

Awanturka z leśnego podwórka
 • 2017-09-17 16:00

 • DK Bielszowice

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Baśka

  Po co portal zamieszcza informacje o spektaklach dla dzieci ? Jak się dzwoni do Domu Kultury pierwszego dnia sprzedaży to okazuje się, że biletów w kilku pierwszych rzędach już nie ma. Próbowałam kilka razy o zawsze jest to samo. Dzwonię pierwszego dnia i słyszę że są bilety ale np. w 5 rzędzie. Ż 5 rzędu moje małe dziecko nic nie widzi. Tam chyba trzeba stać już dzień wcześniej, żeby dostać bilet w 1 lub 2 rzędzie.

 • gjyu

  Dokładnie to samo było z półkoloniami, gdy jeszcze były organizowane. Pół godziny po otwarciu zapisów lądowało się na liście rezerwowej, a na stornie miejskiej informacja o zapisach (!) pojawiała się jak już nie było szans nawet na rezerwową.

 • Mama

  Tu już były komentarze dotyczące hurtowej sprzedaży biletów przez dom kultury rodzinie i znajomym , ale zniknęły Ciekawe dlaczego.

 • mama

  A nie można czegoś więcej o tym spektaklu napisać? O czym to jest? Dla dzieci w jakim wieku? Czy to spektakl kukiełkowy, czy z przebranymi aktorami? Zresztą najlepsze bilety już pewnie są sprzedane. Kiedyś zadzwoniłam pierwszego dnia sprzedaży do Domu Kultury punktualnie o 10.00, bo od tej godziny czynna jest kasa. Było zajęte. Zadzwoniłam o godz. 10.02. Pani powiedziała, że bilety w pierwszych 2 rzędach są już sprzedane. Sprzedaż hurtowa w przypadku biletów na spektakl to chyba jakieś nieporozumienie.

 • mama

  nie hurtowa sprzedaż, tylko dla krewnych i znajomych zarezerwowane najlepsze miejsca

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.