Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-05-18 18:00

  • MCK Ruda Śląska

Impreza już się odbyła.

Eleni - koncert z okazji Dnia Matki

Eleni - koncert z okazji Dnia Matki

Na koncercie z okazji Dnia Matki w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej zaprezentuje największe przeboje, piosenki greckie oraz najnowsze piosenki z albumu ''Miłości ślad''.

Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Pierwszą płytę długogrającą "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 r. w następnych latach ukazały się jej kolejne płyty. Większość uzyskała status Złotej Płyty. Eleni posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany", "Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce", "Na miłość nie ma rady", "Ballado, hej" i "Miłość jak wino". Przez trzy kolejne lata Eleni wygrywała plebiscyt "Lata z Radiem", za co uhonorowano ją tytułem Królowej Polskiej Piosenki. W roku 1986 r. piosenkarka otrzymała Victora. Oprócz występów na większych krajowych scenach, Eleni śpiewała kilkakrotnie w Paryżu oraz Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. Obecnie występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.


Eleni - koncert z okazji Dnia Matki  - 18 maja 2018 /piątek/ godz. 18.00 

Bilety w cenie: 70 zł (parter rząd I-V), 60 zł (parter rząd VI-XV), 50 zł (balkon)

Eleni - koncert z okazji Dnia Matki
  • 2018-05-18 18:00

  • MCK Ruda Śląska

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • henry

    ta pani ostatnio na żywo to chyba sama nie pamięto kiedy śpiewała wali na 100% z playbacku

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.