Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2018-05-13 16:00

  • MCK Ruda Śląska

Impreza już się odbyła.

Maluchy w Krainie Dźwięku

Maluchy w Krainie Dźwięku

Miejskie Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza 13 maja br. na kolejne - i zarazem ostatnie przed wakacyjną przerwą - koncerty w cyklu „Maluchy w krainie dźwięku” zatytułowane „Bach, Beethoven i inne chłopaki”.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są według w oparciu i badania i doświadczenie amerykańskiego psychologa muzyki - prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyja specjalnie zaaranżowana przestrzeń.

Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach maluchy z opiekunami zasiadają wspólnie z muzykami. Czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i wynosi około 45 minut. Na zakończenie koncertu okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

W urozmaiconej zabawą muzycznej podróży milusińskim towarzyszą fantastyczni muzycy filharmonii i orkiestr, a jednocześnie doświadczeni pedagodzy, którym przewodniczy skrzypaczka i animatorka kultury - Dorota Banaś.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 13 maja do Miejskiego Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej na koncerty o godz. 16.00 i 17.15.

Bilety w cenie: dzieci - 15 zł i dorośli - 25 zł do nabycia w kasie MCK - rezerwacja tel. 32 2486 240 lub 512 024 062, e-mail: bilety@mckrudasl.pl. Polecamy także zakup biletów w opcji ON-LINE

Maluchy w Krainie Dźwięku
  • 2018-05-13 16:00

  • MCK Ruda Śląska