Ruda Śląska - portal miejski RudaSlaska.com.pl

Kalendarz wydarzeń

  • 2019-02-02 18:00

  • MCK Ruda Śląska

Impreza już się odbyła.

Marcin Daniec wystąpi z programem jubileuszowym w MCK Ruda Śląska

Marcin Daniec wystąpi z programem jubileuszowym w MCK Ruda Śląska

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. 

Marcin Daniec ze swoim programem jubileuszowym wystąpi na scenie Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty

Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz "Marzenia Marcina Dańca". Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2. Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”. Nic dziwnego zatem, że satyryk przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Marcin Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach. Oprócz licznych imprez biletowanych artysta występuje podczas plenerów miejskich, na imprezach firmowych oraz bierze udział w akcjach charytatywnych.

/Źródło: marcindaniec.pl/

  • 2019-02-02 18:00

  • MCK Ruda Śląska

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Alf

    Może już pora odejść na emeryture?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.